Wampirze tematy w Blood Eternal Betsoft

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Czy na świecie będzie wystarczająco dużo wampirów? Niezależnie od tego, czy są one zaprojektowane jako przerażające czy romantyczne – czy też najczęściej – występują jak ludzie. Te historie nie mogą wydawać się wystarczające, zbyt dużo opowieści o tych stworzeniach nocy powstało.

Niezależnie od tego, czy polują na niewinnych aby wyssać z nich krew, czy też umiejętnie zwracają uwagę na potencjalne ofiary, wampiry stały się dziś w naszej kulturze jednymi z najbardziej niesławnych i fascynujących potworów.

Klasyczny przebój na tych legendarnych istotach można znaleźć w Blood Eternal grze stworzonej przez Betsoft. Ten automat do gry ma zaplanowaną premierę we wrześniu 2017 roku.
Łącząc dążenie autora do grafiki 3D z gotycką atmosferą horroru, jest to gra, która usytuowana jest gdzieś pomiędzy Dracula i Zmierzchem.
Ale nie bój się: skorzystasz z szeregu specjalnych funkcji, które pomogą Ci osiągnąć znaczne wypłaty, zwłaszcza jeśli znajdziesz sposób na nakarmienie potworów, które czają się na twoim komputerze.

Stworzenia Nocy

Blood Eternal – ta gra wideo będzie dostępna w witrynach wykorzystujących oprogramowanie BetSoft. Na ekranie odtwarzania znajduje się ciemny, przeplatany pokój jako tło, czarne bębny i gotyckie czcionki na bębnach, z których każda wykonuje świetną robotę, ustawiając nastrój.
Miękka, nawiedzająca muzyka i niektóre z efektów graficznych – jak splamienia krwią – również wspierają nastrój grozy, czyniąc bardzo atrakcyjną kolejną grę BetSoft robiącą świetną robotę do zaangażowania graczy.

Podobnie jak wszystkie nowe gry od tego dostawcy, urządzenie jest zoptymalizowane pod kątem urządzeń przenośnych, co oznacza, że ​​możesz cieszyć się nim na tablecie, telefonie iPhone lub dowolnym innym urządzeniu mobilnym, o którym możesz pomyśleć, bez konieczności pobierania niezbędnego do uruchomienia.

Nie mieliśmy jeszcze okazji zobaczyć limitu zakładów na tę grę, ale wydaje się, że dostępne są zarówno dolne limity, jak i wysokie limity, ponieważ gracze mogą wybrać liczbę monet, które chcą postawić i wybrać z kilku różnych monety denominacyjne.

Oczywiście gra bezpłatna jest również dostępna, jeśli chcesz najpierw przetestować tą emocjonującą grę.

 


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *