Wazdan odpala Dragons Lucky 8

Rozległe portfolio Wazdana właśnie powiększyło się o najnowszy slot wydawcy – Dragons Lucky 8.Dragons Lucky 8 łączy w sobie to, co najcenniejsze w kulturze wschodu.

Motyw slota opiera się na postaci smoka oraz przynoszącej szczęście cyfrze 8. Rezultatem połączenia chińskiego motywu przewodniego gry ze świetnymi grafikami jest wspaniała grywalność wspierana przez szeroki wachlarz bonusów oraz funkcji specjalnych.

Dragons Lucky 8 ma 6 walców wyposażonych w 20 linii płatniczych. Akcja slota przenosi graczy w podróż do zaczarowanej krainy władanej przez smoki i oferuje Wildy, Scattery, darmowe obroty oraz mnożnik wygranej o zmiennej wartości. Gra jest dostępna w kasynach posiadających licencję uzyskaną od MGA, UKGC, SGA oraz organu Curacao.

Dzięki Wildom i Scatterom aktywującym nawet 30 darmowych obrotów, grywalność jest na bardzo wysokim poziomie, aczkolwiek slot zawdzięcza nadzwyczajne wrażenia mnożnikowi o zmiennej wartości, który może osiągnąć wartość x8.

Unikalne funkcje Wazdana są nieodzowną częścią gier wydawcy. Dragons Lucky 8 posiada ich komplet, a wśród nich znajdują się poziomy wariancji (Volatility Levels™) pozwalające na dostosowanie wysokości i częstotliwości potencjalnych wygranych; widok podwójnego ekranu oddający klimat klasycznych jednorękich bandytów; tryb oszczędzania baterii wydłużający żywotność baterii; tryb ultra lekki zmniejszający czas ładowania się gry; dedykowana gra ryzyko umożliwiająca natychmiastowe podwojenie wygranej; tryb ultra szybki przyśpieszający tempo gry oraz tryb dużego ekranu, który dostosowuje wielkość walców do ekranu.

Gracze oraz operatorzy mogą przetestować grę w trybie demo w tym miejscu.

Andrzej Hyla, szef sprzedaży w firmie Wazdan:

„Dragons Lucky 8 to nowy slot wydany przez Wazdana, który oferuje łatwy w obsłudze interfejs, unikalne funkcje i bonusy oraz najwyższej klasy grafiki i efekty dźwiękowe. Rok 2019 jest dla naszego zespołu bardzo pracowity, ale nieustannie wydajemy nowe gry w regularnych odstępach czasu, by zapewnić, że zarówno gracze jak i operatorzy będą mogli cieszyć się z kolejnych tytułów oferowanych przez firmę Wazdan”.

Śledź wszystkie najnowsze wiadomości na www.wazdan.com.

O firmie Wazdan:
Wazdan jest cieszącym się popularnością producentem gier, który tworzy innowacyjne gry kasynowe zapewniające oryginalną rozrywkę dostępną na urządzeniach każdego rodzaju. Portfolio firmy liczy ponad 115 slotów, gier stołowych oraz video pokerów. Wazdan nieustannie zyskuje uznanie w branży iGamingowej dzięki doskonałej jakości ich gier, interesującym motywom oraz wciągającej rozgrywce. Kolekcja gier firmy Wazdan zawiera takie popularne tytuły jak Magic Stars 3, Great Book of Magic Deluxe, Magic Target Deluxe, 9 Lions i Fruit Mania Deluxe, jak również nowe i nadchodzące gry: Los Muertos™, Space Spins, Magic Stars 6 oraz Larry the Leprechaun
Firma Wazdan regularnie wypuszcza na rynek nowe tytuły wyposażone w unikalne funkcje Wazdana, na które składają się poziomy wariancji (Volatility Levels™), dedykowana gra ryzyko, tryb ultra szybki oraz ultra lekki, jak również przyjazny dla urządzeń mobilnych widok podzielonego ekranu, tryb oszczędzania baterii i tryb dużego ekranu. Firma Wazdan posiada wiele unijnych znaków towarowych, włączając w to swoje unikalne poziomy wariancji (Volatility Levels™).
Bogate portfolio klientów firmy obejmuje najbardziej uznawanych w branży operatorów. Siedziba Wazdana znajduje się na Malcie i posiada licencje wydane przez UKGC, MGA, Romanian National Gambling Office ONJN, jak również Curacao eGaming oraz posiada certyfikaty umożliwiające oferowanie swoich produktów w Szwecji, Estonii Łotwie oraz Litwie. Ponadto, jej gry używają RNG (generator liczb losowych) certyfikowany przez GLI, co zapewnia niezawodną, uczciwą i bezpieczną rozgrywkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *