Wazdan poszerzył swoje portfolio o nowy tytuł – Zamek Draculi

Ci, którzy odważą się wejść do tej gry, zostaną nagrodzeni przez wrażenia pełne strachu i podniecenia z ekscytujących zdarzeń, ta gra to więcej niż ukłon w stronę gotyckiego horroru Bram Stokera z 1897 roku.

Gra slot odbywa się w zamku Draculi, gdzie pięć bębnów jest wypełnionych złowieszczymi, upiornymi i nienaturalnymi symbolami. Należą do nich puchary krwi, Dracula, urzekające konkubiny z Siedmiogrodu i inne ikony tematyczne w tym multi-winnym automacie. Trudno zapomnieć o młodych, sadystycznych, tajemniczych i groźnych konkubinach.

Mroczne, uwodzicielskie i głodne, panny młode Draculi pojawiają się często w grze, by dręczyć graczy. Niektóre symbole w grze mają specjalne zdolności, takie jak krew księcia ciemności, która zastępuje standardowe symbole gier po wygranej.

Wprowadzają ekscytującą funkcję hazardową, aby wybrać właściwy kielich wypełniony krwią, krew księcia ciemności. To podwaja wygraną w jednej chwili za pomocą jednego kliknięcia. Dzikie kręcenia pomagają graczom wypełniając szpulę, aby ujawnić samego Draculę, tym samym zwiększając wygraną.

Automat wrzutowy zawiera kilka unikalnych funkcji, takich jak ściana identycznych symboli. Mając ściany, gracze mogą zdobywać mnożniki wygranych, w tym 3x, 4x i 5x, gdy te same symbole gier znajdują się na pierwszych trzech, pierwszych czterech lub pierwszych pięciu bębnach.

W komunikacie prasowym rzecznik Wazdana stwierdził:

„Hrabia Dracula wpłynął na wyobraźnię pokoleń graczy. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, mogąc uruchomić kolejną grę na automatach poświęconą tej niezapomnianej postaci i mamy nadzieję, że gracze, którzy obracają kołowrotki zamku Draculi, doświadczą prawdziwego dreszczyku emocji „.

 

Zapraszamy chętnych do spróbowania się w tej grze i wprowadzenia w mroczny nastrój.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *