Wazdan publikuje swoją najnowszą grę Beauty Fruity™

Firma Wazdan zwalnia tempa wydawania nowych tytułów publikując najnowszą grę Beauty Fruity™, która zabiera graczy na egzotyczną wyspę, gdzie czekają słodkie wygrane i wyśmienita zabawa.

Gracze poszukujący letnich wrażeń ucieszy wieść o najnowszym tytule wydanym przez Wazdana. Beauty Fruity™ to 9-walcowy slot, który posiada piękną oprawę audiowizualną tworzącą prawdziwy klimat wakacji.

Beauty Fruity™ jest wyposażony w szereg funkcji, sprawiających, że każdy obrót walcami slota to czysta dawka pozytywnych emocji. Wśród bonusów znajdziemy Block Symbols Mode, Love Spins Bonus i darmowe obroty z mnożnikiem x3. Ponadto gra posiada zestaw unikalnych funkcji Wazdana umożliwiających dostosowanie rozgrywki do indywidualnych preferencji gracza, co jest wygodą, na którą zasługuje każdy urlopowicz.

Wylosowanie trzech cukierków na środkowych walcach uruchamia 9 darmowych obrotów z mnożnikiem x3. W momencie, gdy na środkowych walcach zostaną wylosowane trzy symbole z blondynką gracze uruchamiają Love Spins Bonus, podczas których należy zebrać jak największej ilości symboli z piękną dziewczyną.

Sekretem każdej popularnej gry Wazdana są unikalne funkcje Wazdana, które pozwalają na dopasowanie gry do preferencji gracza. Zaliczają się do nich: poziomy wariancji (Volatility Levels™) umożliwiające dostosowanie częstotliwości oraz wysokości możliwych do uzyskania wygranych; tryb podzielonego ekranu oddający klimat klasycznych jednorękich bandytów, w których tabela wygranych jest widoczna przez całą rozgrywkę; tryb oszczędzania baterii wydłużający czas gry na jednym ładowaniu; dedykowana gra ryzyko umożliwiająca podwojenie wygranej; tryb ultra szybki przyśpieszający tempo gry; tryb ultra lekki zmniejszający czas ładowania się gry oraz tryb dużego ekranu dostosowujący wielkość walców do ekranu. Slot Beauty Fruity™ został wydany na licencji Curacao.

Andrzej Hyla, szef sprzedaży w firmie Wazdan –  „

Beauty Fruity™ jest najnowszym tytułem w naszym portfolio, który budzi duże zainteresowanie dzięki wysokiej jakości grafikom, które wspaniale oddają klimat wakacji na tropikalnych wyspach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysiłku naszego zespołu pracującego nad Beauty Fruity™ i jesteśmy pewni, że gra szybko zyska na popularności zarówno wśród graczy jak i operatorów”.

Śledź wszystkie najnowsze wiadomości na www.wazdan.com.

O firmie Wazdan:
Wazdan jest cieszącym się popularnością producentem gier, który tworzy innowacyjne gry kasynowe zapewniające oryginalną rozrywkę dostępną na urządzeniach każdego rodzaju. Portfolio firmy liczy ponad 115 slotów, gier stołowych oraz video pokerów. Wazdan nieustannie zyskuje uznanie w branży iGamingowej dzięki doskonałej jakości ich gier, interesującym motywom oraz wciągającej rozgrywce. Kolekcja gier firmy Wazdan zawiera takie popularne tytuły jak Magic Stars 3, Great Book of Magic Deluxe, Magic Target Deluxe, 9 Lions i Fruit Mania Deluxe, jak również nowe i nadchodzące gry: Los Muertos™, Space Spins, Magic Stars 6 oraz Larry the Leprechaun.
Firma Wazdan regularnie wypuszcza na rynek nowe tytuły wyposażone w unikalne funkcje Wazdana, na które składają się poziomy wariancji (Volatility Levels™), dedykowana gra ryzyko, tryb ultra szybki oraz ultra lekki, jak również przyjazny dla urządzeń mobilnych widok podzielonego ekranu, tryb oszczędzania baterii i tryb dużego ekranu. Firma Wazdan posiada wiele unijnych znaków towarowych, włączając w to swoje unikalne poziomy wariancji (Volatility Levels™).
Bogate portfolio klientów firmy obejmuje najbardziej uznawanych w branży operatorów. Siedziba Wazdana znajduje się na Malcie i posiada licencje wydane przez UKGC, MGA, Romanian National Gambling Office ONJN, jak również Curacao eGaming oraz posiada certyfikaty umożliwiające oferowanie swoich produktów w Szwecji, Estonii Łotwie oraz Litwie. Ponadto, jej gry używają RNG (generator liczb losowych) certyfikowanego przez GLI, co zapewnia niezawodną, uczciwą i bezpieczną rozgrywkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *