Wazdan rozpoczął współpracę z Bethardem

Wazdan ogłosił, że osiągnął porozumienie ze szwedzkim operatorem kasyn online Bethard, aby jego treści były dostępna na platformie tego kasyna. Wkrótce proces integracji zostanie zakończony, ponieważ Wazdan przygotowuje start swojej nowej gry Los Muertos.

Bethard oferuje szereg rozrywek online, w tym kasyno, zakłady sportowe, zakłady na żywo i sporty fantasy. Firma, która jest licencjonowana na Malcie, w Wielkiej Brytanii i Danii, w ostatnich miesiącach koncentruje się na zwiększeniu swojego zasięgu geograficznego, a także spodziewa się, że do roku 2020 będzie mieć licencjonowaną obecność na większości kluczowych rynkach europejskich.

„Bethard z radością przywitał gry od Wazdana na naszej platformie. To naprawdę jest możliwe tylko wtedy, gdy uczynisz swoją ofertę slotów tak ekscytującą, jak to jest tylko możliwe. Dopiero wtedy możesz wyprzedzić swoich konkurentów o jeden krok. Wazdan jest jednym z najbardziej znanych producentów slotów w branży, przełom technologiczny mówi sam za siebie, więc dodanie fantastycznych tytułów gier dla naszych graczy daje kolejną warstwę zróżnicowania naszej marki.”

– powiedział szef kasyna Bethard Bjørnar Heggernes.

Szef działu sprzedaży w Wazdan Andrzej Hyla powiedział:

„Wazdan jest pionierem w branży automatów do gier online i jest na czele dzięki doskonałej orientacji biznesowej i wiodącym w branży innowacjom. Jestem pewien, że gracze Betharda będą cieszyć się wciągającą rozrywką osadzoną w coraz bardziej rozszerzającym się portfelu Wazdana. Cieszymy się, że możemy powitać Betharda jako partnera w rosnącej społeczności, która powstała z myślą o stworzeniu najlepszego wrażenia z uczestniczenia w grze dla każdego jej uczestnika. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *