Wazdan szykuje się do prezentacji nowych gier podczas targów SiGMA

Wazdan z entuzjazmem przygotowuje się do targów SiGMA 2019, szykując pakiet nowych gier, które zostaną zaprezentowane uczestnikom wydarzenia w dniach 27-29 listopada.

Ekipa Wazdana jest podekscytowana możliwością spotkania z kolegami po fachu i zaprezentowania efektów swojej pracy w czasie SiGMA 2019 na Malcie między 27 a 29 listopada 2019.

SiGMA to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży iGamingowej, a jego szósta edycja ma zgromadzić 12500 delegatów, zapewniając im doskonałą okazję do nawiązania kontaktów, współpracy z głównymi dostawcami, zadbania o relacje z partnerami i zawarcia transakcji z największymi firmami w branży.
Na tegoroczną edycję, która ma być największą do tej pory, przybędą goście z ponad 80 krajów, aby stworzyć możliwości biznesowe, promować swoje usługi oraz zaprezentować najnowsze innowacje w branży iGamingowej.

Zespół Wazdana jest gotowy by przedstawić zupełnie nowe gry. Najnowszy dodatek do niezwykle udanej serii Magic Stars – Magic Stars 9, gwarantująca świetną rozrywkę gra Neon City™, zachwycający slot Butterfly Lovers™ utrzymany w azjatyckim klimacie oraz futurystyczny, pełen ciekawych funkcji slot Reel Hero to tylko niektóre z gier, które w czasie eventu zostaną przedstawione na żywo podekscytowanym gościom.

Wazdan – pionier w branży od ponad dekady – oferuje nowatorskie, wyposażone w najnowsze technologie gry, które wyznaczają nowe standardy wyglądu slotów i doświadczeń graczy online.

Jest to możliwe dzięki innowacyjnym unikalnym funkcjom Wazdana, dzięki którym każdy gracz może cieszyć się grą dopasowaną do swoich preferencji. Zaliczają się do nich: pierwsze na świecie poziomy wariancji (Volatility Levels™), widok podwójnego ekranu, tryb oszczędzania baterii, dedykowana gra ryzyko, tryb ultra szybki, tryb ultra lekki oraz tryb dużego ekranu.

Andrzej Hyla, szef sprzedaży w firmie Wazdan:

„Jesteśmy niezwykle wdzięczni za możliwość uczestnictwa w takich wydarzeniach z branży iGamingowej jak SiGMA. Nasz zespół, począwszy od programistów, a na dziale obsługi klienta kończąc, stara się, by były one niezapomnianym przeżyciem dla uczestników. Jesteśmy podekscytowani nowymi grami, które mamy zamiar zaprezentować i czekamy możliwość zobaczenia się z kolegami z branży. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia spotkania i odwiedzenia naszego stoiska G8”.

Śledź wszystkie najnowsze wiadomości na www.wazdan.com.

O firmie Wazdan:
Wazdan jest cieszącym się popularnością producentem gier, który tworzy innowacyjne gry kasynowe zapewniające oryginalną rozrywkę dostępną na urządzeniach każdego rodzaju. Portfolio firmy liczy ponad 115 slotów, gier stołowych oraz video pokerów. Wazdan nieustannie zyskuje uznanie w branży iGamingowej dzięki doskonałej jakości ich gier, interesującym motywom oraz wciągającej rozgrywce. Kolekcja gier firmy Wazdan zawiera takie popularne tytuły jak Magic Stars 3, Great Book of Magic Deluxe, Magic Target Deluxe, 9 Lions i Fruit Mania Deluxe, jak również nowe i nadchodzące gry: Los Muertos™, Space Spins, Magic Stars 6 oraz Larry the Leprechaun Firma Wazdan regularnie wypuszcza na rynek nowe tytuły wyposażone w unikalne funkcje Wazdana, na które składają się poziomy wariancji (Volatility Levels™), dedykowana gra ryzyko, tryb ultra szybki oraz ultra lekki, jak również przyjazny dla urządzeń mobilnych widok podzielonego ekranu, tryb oszczędzania baterii i tryb dużego ekranu. Firma Wazdan posiada wiele unijnych znaków towarowych, włączając w to swoje unikalne poziomy wariancji (Volatility Levels™). Bogate portfolio klientów firmy obejmuje najbardziej uznawanych w branży operatorów. Siedziba Wazdana znajduje się na Malcie,a firma posiada licencje wydane przez UKGC, MGA, Romanian National Gambling Office ONJN, jak również Curacao eGaming oraz posiada certyfikaty umożliwiające oferowanie swoich produktów w Szwecji, Estonii Łotwie oraz Litwie. Ponadto, jej gry używają RNG (generator liczb losowych) certyfikowany przez GLI, co zapewnia niezawodną, uczciwą i bezpieczną rozgrywkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *