Wazdan wśród kandydatów do SBC Awards

Wazdan, dynamicznie rozwijający się dostawca slotów, został nominowany do nagrody za innowacyjność („Best Gaming Innovation”) podczas SBC Awards 2018, w czasie których wyróżniania się firmy za ich wiedzę oraz innowację w branży bukmacherskiej oraz gamingowej.

SBC Awards są już po raz piąty wyrazem uznania dla osiągnięć operatorów oraz afiliantów, jak również dostawców ze wszystkich głównych sektorów iGamingowych. Tegoroczni zwycięzcy SBC Awards zostaną ogłoszeni 4 grudnia w The Artillery Garden w Londynie.

Wazdan stanie ramię w ramię z kategorii „Best Gaming Innovation” wśród tak renomowanych firm iGamingowych jak Betgames.tv, Evoplay Entertainment, FunFair Technologies, Play’n GO, Pragmatic Play, Realistic Games oraz Yggdrasil.

Rok 2018 był do tej pory przepełniony nagrodami dla Wazdana. Firma otrzymała nagrodę „Online Casino Innovator 2018” przyznawaną podczas CEEG Awards, nagrodę „Hot Product” podczas G2E Asia oraz nagrodę „Start-of-the-Year” podczas maltańskich iGaming Excellence Awards 2018 jak również została nominowana do nagrody EGR.

Wiele gier Wazdana opiera się na ich innowacyjnym zestawie narzędzi, tzw. Unique Wazdan Features, w skład w których wchodzą poziomy wariancji (Volatility Levels™), tryb oszczędzania baterii, widok podzielonego ekranu oraz dedykowana gra ryzyko. Te przełomowe osiągnięcia technologiczne, które zapewniają operatorom możliwość zwiększenia satysfakcji i zaangażowania klientów, usprawniają retencję, zachęcają do dłuższej gry oraz dają większy zysk, pozwoliły Wazdanowi podpisać szereg umów partnerskich z liderami branżowymi, takimi jak EveryMatrix, Videolots, SlotMillions, Tipbet, Iforium, iSoftbet, Evenbets, Groove Gaming, GlobalPlay, Tipbet, iGP, Rabbit Entertainment, SoftGamings, Go Wild Gaming, Relax Gaming, Gaming1 oraz Bethard.

Portfolio Wazdana, które obejmuje ponad 110 slotów stworzonych w technologii HTML5 dla urządzeń stacjonarnych oraz mobilnych, będzie nadal rosnąć wraz z planowanymi premierami w czwartym kwartale bieżącego roku oraz kolejnymi wydaniami, których publikacja jest zaplanowana przed konferencją ICE w lutym przyszłego roku. Firma zaprezentuje się podczas targów SiGMA w listopadzie demonstrując swoje najnowsze produkty i innowacje, w tym długo oczekiwany slot Los Muertos™.

Szef działu sprzedaży w firmie Wazdan Andrzej Hyla powiedział:

„Jestem podekscytowany, że zostaliśmy nominowani do tych prestiżowych nagród. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym partnerom oraz sympatykom za uznanie innowacyjności naszej firmy. Branża gamingowa należy do jednych z najbardziej innowacyjnych i jesteśmy dumni z bycia liderem w dostarczaniu na rynek technologii, które budzą ekscytację, przyciągają graczy oraz satysfakcjonują naszych partnerów.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *