Wazdan wypuścił na rynek azjatycki podczas G2E Asia grę Double Tigers

Azjatycka gra inspirowana żywiołami ognia i wody reprezentowanymi przez dwa groźne tygrysy rozgrywa się w odosobnionej górskiej świątyni, gdzie ogień i woda wirują niczym symbol Yin-Yang na ścianie świątyni, a tygrysy ryczą, aby odblokować dodatkowe koło. Ogień i woda to dwa z pięciu głównych elementów taoistycznych.

Azjatycka gra inspirowana żywiołami ognia i wody reprezentowanymi przez dwa groźne tygrysy rozgrywa się w odosobnionej górskiej świątyni, gdzie ogień i woda wirują niczym symbol Yin-Yang, a tygrysy ryczą, aby odblokować bonusowe koło. Ogień i woda to dwa z pięciu głównych elementów taoistycznych.

Double Tigers jest wyposażony w unikalne funkcje Wazdana (Unique Wazdan Features), czyli zestaw rozwiązań technologicznych, które obejmują pierwsze na świecie poziomy wariancji (Volatility Levels™), tryb oszczędzania energii, widok podzielonego ekranu i dedykowaną grę ryzyka. Gracze otrzymują 3 bębny, 8 linii wygrywających, nieograniczone zwycięskie kombinacje oraz koło bonusowe, które umożliwia zdobycie wysokich nagród.

Andrzej Hyla, kierownik działu sprzedaży w firmie Wazdan powiedział:

„Nasza nowa gra Double Tigers jest jedną z najbardziej eleganckich gier w historii i została wypuszczona wyłącznie na rynek azjatycki. Dbamy o to, by nasze gry były niepowtarzalne oraz wierzymy, że Double Tigers wygląda i brzmi absolutnie fantastycznie oraz będzie jedną z najpopularniejszych gier roku”
„Jesteśmy podekscytowani faktem, że nasze gry są dostępne w regionie i z niecierpliwością czekamy na targi G2E Asia, podczas których mamy nadzieję nawiązać współpracę z operatorami, którzy szukają najlepszych gier w branży.”
– dodał Hyla

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *