Wazdan zdobywa międzynarodowe znaczenie

WAZDAN to niesamowita firma, która szturmem wdarła się do dziesiątek kasyn w 2018 roku a wszystko za sprawa „banalnego” powodu, jakim jest ciężka i systematyczna praca, wieloletnie doświadczenie na rynku gier i pasja do ich tworzenia.

Przez ostatnie 12 miesięcy byliśmy świadkami tego, jak olbrzymi potencjał drzemie w tej firmie i jej pracownikach, czego dowodem jest wypuszczenie na rynek 17 całkowicie nowych gier a tym samym rozszerzenie swojego portfolio do ponad 120 tytułów.

W przypadku WAZDAN każdy kolejny tytuł to niejako demonstracja siły i komunikacja „rynkowi”, że oto osiągnięty został kolejny etap w rozwoju technologii i warsztatu stojącego za produkcją gier. W ten sposób WAZDAN konsekwentnie, krok po kroku wkracza do klasy producentów Premium.

Każda z nowych produkcji to wyśmienity i zrównoważony mix najdrobniejszych szczegółów potwierdzających najwyższą jakość produktu tj. grafiki, animacji, jakości symboli, ruchu walców, towarzyszących rozgrywce dzięków i finalnie stojących za wszystkim doskonale przemyślanych algorytmów matematycznych. Pracy nad tymi zagadnieniami poświęca się zespół liczący już blisko 100 osób, a efekt ich twórczego zaangażowania i wysiłku doceniają tysiące graczy każdego dnia. Myśl właśnie o nich, o graczach, o dostarczeniu im topowej i uczciwej rozrywki jest siła napędową firmy. Firmy docenianej przez operatorów największych kasyn oraz jury międzynarodowych imprez.

 

Co wyróżnia WAZDAN na tle innych producentów?

Oprócz wyżej opisanej jakości produktu i pasji zespołu do tworzenia gier są nimi na pewno Unique Wazdan Features (UWF) czyli zestaw unikalnych funkcjonalności, które dostępne są wyłącznie w naszych grach, np.:

  • Volatility LevelTM, czyli możliwość samodzielnego ustawiania poziomu rozkładu wygranych w grze przy zachowaniu tego samego poziomu RTP. Jeżeli gracz wybierze niski poziom volatility wówczas wygrane w trakcie jego gry będą wypadały częściej, ale każda z nich będzie raczej z zakresu niższych wartości. Jeżeli wybierze poziom wysoki – może liczyć na bardziej spektakularne wygrane, na które przyjdzie mu jednak poczekać chwile dłużej. Poziom standard zapewni” idealny” rozkład i mix największych przyjemności gracza tj. wygranych – niskich, średnich, wysokich i najwyższych. Innowacja ta daje graczom nieograniczone możliwości dobierania charakteru przebiegu gier do swoich (nawet chwilowych) preferencji – jest to również cecha, która urzeczywistnia jedno z haseł przewodnich firmy tj. „freedom of choice”.
  • Energy Saving Mode, innowacja ta pozwala na prowadzenie rozgrywki w trybie oszczędzania baterii urządzenia. Aktywowanie tej funkcji ogranicza jej zużycie nawet o 40%. Co najważniejsze, funkcjonalność ta, nie powoduje pogorszenia jakości rozrywki.
  • Unique Gamble Feature – wynosi standardową grę „ryzyka”, pojawiającą się zawsze po wygranej rundzie, na zdecydowanie wyższy poziom dzięki utrzymaniu tej formy rozgrywki w tematyce gry przewodniej z niespotykana oprawą fabularno – graficzną.
  • Double Screen Mode podnosi znacząco poprzeczkę w technologii tworzenia gier. Wszystkie gry WAZDAN posiadają swój górny ekran z dynamiczna tabela wygranych znaną z maszyn stacjonarnych w kasynach naziemnych. To unikalne rozwiązanie wpływa pozytywnie na wrażenia estetyczne oraz zapewnia doskonałą komunikację gry z graczem.
  • Ultra Fast Mode – w tym trybie rozegranie nawet 100 „Spinów” trwa kilka sekund. Aby taka rozgrywka mogła się udać komunikacja gry z serwerem musi być „zwyczajnie wybitna”. Ten tryb to ukłon w stronę ekipy technicznej Wazdan oraz ich ukłon w stronę graczy, którzy chcą się przekonać o wyniku swojej rozgrywki w mgnieniu oka.
  • Ultra Lite Mode to innowacja przyśpieszającą czas ładowania się gry mobilnej niemal 5 krotnie. Jakość grafik jest wprawdzie obniżona, ale za pomocą bardzo zaawansowanych technik, które powodują, że wielu z graczy nawet z doskonałymi łączami preferuje te wersję naszych gier… dla nas to znowu: „freedom of choice” i wszystko co najlepsze dla naszych klientów.

Gry Wazdan spełniają najbardziej wymagające standardy jakości, losowości wyników, niezawodności oraz ochrony graczy podatnych na uzależnienia od hazardu. Fakt ten potwierdzają licencje, certyfikaty i liczne nagrody, np.: licencja United Kingdom Gambling Commission (UKGC) zatwierdzająca produkty WAZDAN na rynek brytyjski, Licencja The Malta Gaming Authority (MGA).

Wszystkie gry WAZDAN zostały przebadane przez najlepsze międzynarodowe centra certyfikacji tj. Labolatoria NMi/GLI. Wazdan jest obecnie w trakcie uzyskiwania certyfikacji na rynek: Rumunii, Bułgarii, Portugali, Włoch, Szwecji, Litwy, Kolumbii, Hiszpanii i kilku innych.

WAZDAN to firma, w której chce się pracować i wiązać z nią swoją przyszłość.

Firma, która doskonale zdaje sobie sprawę z tego co jest jej najcenniejszym aktywem – a są nim ludzie, którzy ją tworzą i ciężko pracują na jej (i swój) sukces. Wraz z dynamicznym wzrostem obecności gier ich produkcji w kasynach całego świata, zespół WAZDAN stał się bardziej międzynarodowy a jego szeregi zasilili pracownicy z Wielkiej Brytanii, RPA, Azji, krajów skandynawskich, Europy Środkowej, a nawet Ameryki Południowej. Pomimo różnic kulturowych udało się stworzyć bardzo silną i wyjątkową strukturę, której spoiwem jest wzajemny szacunek, wspólne wartości oraz pasja, która nie jest tylko sloganem marketingowym, ale czymś co każdy z klientów zauważa jako pierwsze. Jak mówią zarządzający firmą – Jesteśmy z tego niebywale dumni!

Rok 2018 to również kilka ciekawych nagród i wyróżnień, wśród których warto nadmienić chociażby tytuł Start-Up of the Year otrzymany na Malta’s iGaming Excellence Awards, 3 nominacje ma CEEG Awards oraz nagrodę Best Online Casino Innovator, nominacje do nagród na Malta SIGMA Awards czy SBC London. Wszystko „to” świadczy dobitnie o tym, jak dobrze produkty WAZDANA są odbierane przez światowy rynek gier online.

 

Rok 2018 był dla WAZDAN rokiem niezwykłej aktywności. Tworzenie nowych gier z włożoną w nie pasją całej firmy a następnie obserwowanie entuzjazmu z jakim rynek i klienci firmy to przyjmują, było dla Firmy czymś naprawdę niezwykłym. Sukcesy roku 2018 dodały każdemu w WAZDAN naprawdę dużo zadowolenia i dodatkowej motywacji.

Wraz z postępującymi regulacjami rynków kasyn online w poszczególnych krajach, stoi przed nimi jeszcze większe wyzwanie, aby produkty nie tylko dawały niespotykaną przyjemność z prowadzonej rozrywki graczom, ale także zapewniały im najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i uczciwości. WAZDAN jest na to gotowy w 100%, a dodatkowo ma w zanadrzu kilkanaście znakomitych gier spełniających najsurowsze wymagania z najbardziej wymagających rynków oraz kolejne UWF, którymi chcą zdobyć serca graczy na całym świecie.

Jak mawiają w WAZDAN –

„Cieszymy się, że jesteśmy zespołem, który nie jest nakręcany „korporacyjnym marszem”, staramy się zachować umiar w szaleństwie tworzenia, robić najlepiej to, w czym jesteśmy najlepsi i cieszyć się z każdego (nawet najmniejszego) sukcesu. Co zabrzmi może dziwnie, cieszymy się nawet z sukcesów konkurencji, która jest na doskonałym poziomie w tej branży… Widząc lepszych od nas, mamy automatycznie wyznaczony cel do poprawy. Branża gier, to branża niesamowitych ludzi i jesteśmy dumni, że staliśmy się bardzo zauważalną częścią tego świata.”

Biorąc wszystko powyższe pod uwagę, jest pewne, że rok 2019 przyniesie WAZDAN jeszcze więcej radości niż ten mijający.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *