Wejdź do Gry!

Totalizator Sportowy uruchamia 3-miesięczny, płatny program stażowy, dzięki któremu poznasz specyfikę branży w zakresie organizowania gier i loterii pieniężnych.

Staż odbędzie się w Centrali firmy w Warszawie. Jest to niepowtarzalna szansa na zdobycie unikalnej wiedzy na rynku pod okiem ekspertów w branży i poznanie kulisów działania dużej firmy. Można wziąć czynny udział w pracach swojego zespołu, a za swoją pracę przewidywane jest atrakcyjne wynagrodzenie! Program stażowy „Wejdź do Gry!” skierowany jest do osób, które ukończyły drugi rok studiów wyższych lub są absolwentami uczelni wyższej (do minimum 2 lat).

Więcej informacji o programie, w tym specyfikacja poszczególnych staży: https://www.totalizator.pl/kariera/praktyki-i-staze

Jeżeli jesteście zainteresowani bądź macie znajomych, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie w jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich spółek, dynamicznie rozwijającej się na rynku e-commerce, to zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji!

Kształcenie kadr to doskonały sposób na powiększenie potencjału umiejętności i kompetencji w tej jednej z największych firm polskich zajmujących się prowadzeniem licencjonowanej działalności hazardowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *