Władze Krymu wydzieliły działkę pod strefę hazardową

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Strefa hazardowa zostanie utworzona na południu Półwyspu Krymskiego w okolicy miejscowości Kaciweli (tak zwana Wielka Jałta).

Poinformował o tym dziennikarzy nie uznawany przez władze ukraińskie premier aneksowanej Republiki Autonomicznej Krymu Siergiej Aksionow we wtorek, 27 marca, w Symferopolu, przekazuje Interfax.

„To działka w Kaciweli, obecnie są tworzone ramy prawne, zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne. Rozmawialiśmy ze wszystkimi organami władzy państwowej. Znalazł się duży operator, który chce wejść w tę sferę. Wstępny termin oddania do eksploatacji obiektów kasyna wyznaczono na koniec 2019 roku”

Author
, – powiedział Aksionow, nie ujawniając nazwy firmy – przyszłego operatora strefy hazardu.

Według Aksionowa prezentacja projektu odbędzie się najprawdopodobniej w ramach Międzynarodowego Forum Gospodarczego w Jałcie w kwietniu. „Pokażemy, jak to będzie wyglądać, co to będzie”, – powiedział Aksionow.

Warto wspomnieć, że prezydent Rosji w lipcu 2014 roku podpisał ustawę o utworzeniu stref hazardowych na Krymie oraz w Soczi. Zgodnie z nią, granice stref hazardowych na terenie półwyspu będą wyznaczane przez organy władzy wykonawczej regionu.


Otagowano jako

Przepraszamy, nie znaleziono podobnych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *