Wspólne działania Policji z Urzędem Celno-Skarbowym

automaty do gier

Nowodworscy policjanci oraz funkcjonariusze z Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego uczestniczyli we wspólnych działaniach wymierzonych w przestępczość hazardową. Z wcześniejszych ustaleń policjantów zajmujących się przestępczością gospodarczą wynikało, że na terenie jeden z miejscowości powiatu nowodworskiego mogą odbywać się nielegalne gry hazardowe. Dzięki współpracy zabezpieczono 7 nielegalnych automatów oraz znaczną sumę pieniędzy.

Funkcjonariusze zajmujący się przestępczością gospodarczą sprawdzają każdą informację o miejscach, w których mogą odbywać się nielegalne gry hazardowe. Informacje uzyskane przez policjantów potwierdziły się. W sobotę 7 września br. nowodworscy mundurowi oraz funkcjonariusze z Pomorskiego Urzędu Celno–Skarbowego uczestniczyli we wspólnych działaniach mających na celu likwidację nielegalnych gier hazardowych.

Na terenie jednej z miejscowości w powiecie ujawnili lokal, w którym znajdowało się 7 automatów do gier o łącznej wartości ponad 80 tysięcy zł oraz znaczna suma pieniędzy. Na wybranym automacie funkcjonariusze Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego przeprowadzili symulację gry. Maszyny do gier, klucze i pieniądze zostały zabezpieczone a lokal został zamknięty oraz zabezpieczony pieczęciami Pomorskiego Urzędu Celno – Skarbowego.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Gdańskim

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *