Jak wygrać wielkiego jackpota z 1xBet?

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Jeśli ktoś z Was nadal wątpi, że wielkie wygrane u bukmachera można osiągnąć bez zbytniego wysiłku lub wydatków, to powinniście zwrócić uwagę na następującą historię sukcesu młodego człowieka z Kazachstanu, któremu udało się wygrać imponującą kwotę – ponad 200-krotność pojedynczego zakładu w 1xBet.

Nurzhan 21-letni student z Jezkazgan, poradził sobie z tym wyśmienicie, obstawiając zakład za 1000 KZT (około 2,5 €) na drużyny, które według niego miały wygrać podczas meczów Ligi Europejskiej. Postawił akumulator na 9 różnych meczów, które mogły przynieść niezły zysk.

Całkowita wygrana jego zakładu osiągnęła niesamowitą sumę ponad 676 000 KZT, co stanowi równowartość 1700 €. Mimo że Nurzhan dopiero 3 miesiące temu zaczął obstawiać zakłady na piłkę nożną oraz wydarzenia sportowe, to akumulator okazał się jego wyborem życiowym, wszystkie jego prognozy ziściły się, a sam kupon był w całości wygrany.

Jest to dodatkowy dowód na to, że nie musisz ryzykować dużych pieniędzy, aby uzyskać dużą wygraną, a szczęście może uśmiechnąć się do każdego, naturalnie o ile zainteresowana osoba wybiera grę u najwyższej klasy bukmachera, takiego jak 1xBet. Zapytany Nurzhan o to, co zrobi z wygranymi pieniędzmi, stwierdził, że chce je wykorzystać, by kontynuować grę i tym samym zwiększyć swoją wygraną.


Otagowano jako