Wygrał na loterii 4 miliony dolarów. Dwukrotnie

Michigan Lottery

Mark Clark z Michigan w ciągu trzech lat dwukrotnie wygrał na loterii. Łącznie 8 milionów dolarów.

50 letni Mark Clark z South Rockwood, w stanie Michigan w 2017 roku był kierowcą cysterny dostarczającej paliwo na stacje. Na jednej z nich, w Hudson, w swoim rodzinnym stanie Michigan, kupił, w czasie przerwy los loterii Michigan Lottery. Kiedy zdrapał przeznaczoną do tego część ukazał się napis o przekazanie kuponu sprzedawcy.

Mark postąpił według wskazówki, a znajomy sprzedawca w trakcie rozmowy z nim, zdrapał resztę pola i pobladł z wrażenia, po czym wydusił z siebie słowa: Mark, właśnie wygrałeś 4 miliony dolarów! Mark Clark zrobił po tym to, o czym chyba marzy część z nas. Odwiózł swoją ciężarówkę do bazy, pojechał do swoich rodziców poinformować o swojej wygranej i… zrezygnował z pracy.

Fajna historia, zdarza się raz w życiu i to jedynie bardzo nielicznym. Tyle, że Mark Clark jest jeszcze bardziej wyjątkowy, niż ci wyjątkowi.

W czerwcu 2020 roku Mark ponownie kupił los tej samej loterii. Zdrapał przeznaczone do tego miejsce i… znowu wygrał 4 miliony dolarów.

Zdrapałem ten los monetą, którą dostałem od ojca 10 lat wcześniej. Mój tata zmarł po ciężkiej chorobie rok temu i lubię myśleć, że ta moneta przynosi mi szczęście – powiedział w wywiadzie dla Michigan Lottery Connect. – Tym razem nie ma już pracy z której mógłbym zrezygnować. Wrócę do tego, co robiłem do tej pory. Będę odpoczywał i wędkował. – dodaje.

Źródło: milotteryconnect.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *