Wygrali miliony a pieniądze wydali na toalety publiczne

national lottery

Nie wszyscy szczęściarze, którzy wygrali miliony funtów na loterii, wydają pieniądze na nowy dom, wymarzoną podróż, czy samochody. Okazuje się, że część z nich woli nadmiar funduszy przeznaczyć np. na publiczne toalety.

Przy okazji obchodów 25-lecia National Lottery możemy dowiedzieć się, jak szczęśliwcy w Wielkiej Brytanii wydali swoje pieniądze pochodzące z wygranej. Do jednych z najbardziej zaskakujących wydatków należą niewątpliwie publiczne toalety…

Pewne małżeństwo w Bristolu, 88-letni Dennis i 84-letnia Shirley, wygrali w lutym 2018 roku dokładnie 18 139 352 funty na loterii, które postanowili wydać w dość nieprzewidywalny sposób.

Nadal mieszkamy w domu, w którym jesteśmy od 58 lat, a Winterbourne Community Centre jest środkiem naszego życia tutaj. Tutaj uczestniczyliśmy w ślubach, świętowaliśmy rocznice, przyjęcia urodzinowe dzieci i widzieliśmy naszą córkę śpiewającą na scenie. Gdy przeczytaliśmy o tym, że centrum potrzebuje nowych toalet publicznych, przekazaliśmy 20 000 funtów, a na oficjalnej ceremonii przecięliśmy wstęgę – powiedziało małżeństwo z Bristolu.

Oprócz ufundowania toalet publicznych, które zostały nazwane ich imieniem, para zakupiła także nowe okna do centrum społecznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *