[📸] Wygrali na loterii 500 mln $ i kupili nowy dom

W styczniu 2016 r. rodzina Robinsonów ze stanu Tennessee w Stanach Zjednoczonych wygrała 528 milionów dolarów w loterii Powerball. Wracając z pracy do domu, John Robinson kupił cztery losy loterii, z których jeden okazał się zwycięski. Po otrzymaniu pieniędzy John i jego żona Lisa zwierzyli się dziennikarzom, że nie zamierzają wyprowadzać się ze swojego domu i zmieniać swego życia.

Planowali spłacić kredyt hipoteczny i kredyt studencki swojej córki. Jeśli chodzi o zakup większego, bardziej okazałego domu, wydawało się, że John Robinson jest praktyczny: „Duże domy są ładne, ale ile tam sprzątania” – powiedział.

Dawny dom rodziny Robinsonów w Munford wyglądał tak:

Pół roku po wygraniu fortuny zmienili jednak zdanie i przeprowadzili się do nowego, ogromnego domu i przeszli na emeryturę.

Robinsonowie przeprowadzili się do luksusowego domu w pobliżu krystalicznie czystego jeziora w lecie 2016 roku. Szczęśliwa rodzina celowo wybrała odległe miejsce, aby rozpocząć nowe życie. Ich wiejska rezydencja posiada wszystkie niezbędne rzeczy do wygodnego i spokojnego życia. W domu Robinsonów jest 10 sypialni, 8 łazienek, a nawet prywatna sala kinowa. Jedno z wyjść prowadzi do pomostu wyłożonego drewnem. Oprócz domu Lisa i John posiadają 320 akrów ziemi. Malownicze jezioro przy rezydencji jest również ich własnością. Robinsonowie zapłacili za dom 6 200 000 dolarów. Kwota dość imponująca, ale nawet po zakupie domu Johnowi i Lisie zostało co najmniej 300 milionów dolarów po dokonaniu wszystkich opłat i podatków.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: agentlotto.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *