Wymyśl hasło promujące grę Eurojackpot i wygraj podróż!

Eurojackpot

Konkurs LOTTO: Wymyśl hasło promujące grę Eurojackpot i wygraj podróż!

Eurojackpot obchodzi swoje pierwsze urodziny w Polsce. Z tej okazji Lotto organizuje konkurs. Do wygrania jest bon na podróż w dowolnie wybrane miejsce o wartości 4000 zł oraz karty przedpłacone o wartościach 1000 i 500 zł. By mieć szansę na zdobycie nagrody, należy wysłać propozycję hasła reklamowego dla marki Eurojackpot.

Eurojackpot to gra liczbowa, w której można wygrać niewyobrażalnie duże pieniądze, nawet 385 mln zł. Za taką kwotę można zrealizować nawet najbardziej nietypowe marzenia.

O czym najczęściej marzymy?

Okazuje się, że ponad 50% Polaków marzy o podróżach i to zarówno o tych do egzotycznych krajów czy dookoła świata, jak i nad polskie morze.

Jesienna aura coraz bardziej daje o sobie znać. Dlatego to dobry moment na zaplanowanie kolejnych wakacji. Jeżeli marzysz o słonecznych kąpielach, interesuje Cię odkrywanie tajemnic różnych zakątków świata to ten konkurs, z pewnością jest dla Ciebie. Zachęcamy do wykazania się kreatywnością. Zadanie jest proste i polega na wymyśleniu interesującego hasła reklamowego dla marki Eurojackpot. Na zgłoszenia jest czas do 22 października br. Pełny regulamin konkursu dostępny jest na stronie konkursowej https://konkurs.lotto.pl/.

2 komentarze(y) w “Wymyśl hasło promujące grę Eurojackpot i wygraj podróż!

  1. CH.. KŁADŹMY W DUŻEGO LOTKA, TERAZ GRAMY W EŁRODŻEKPOTKA!
    😀
    P.S.
    Ch.. kładę też w tą ich nagrodę, za 4000 to może na Egipt we dwoje wystarczy, ale i to bez luksusów… ;-p

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *