Wyobraź sobie niewyobrażalne

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Eurojackpot już w Polsce. Do wygrania nawet 90 mln euro, czyli około 375 mln zł! Losy do kupienia są od dziś w kolekturach LOTTO.

Jesteśmy świadkami wydarzenia, które można śmiało nazwać najważniejszym w historii gier w Polsce. Jeszcze nigdy dotąd oficjalnie nie można było wziąć udziału w losowaniu gry, której główna wygrana wyniosła by 90 mln euro. Dotychczasowe kumulacje nawet w 10% nie zbliżyły się do tej sumy. Stało się to możliwe po wprowadzeniu zmian legislacyjnych w kwietniu tego roku.

Monopolista państwowy – Totalizator Sportowy podpisał stosowny akces i po prawie 4 miesiącach udało się dołączyć do pozostałych 17 krajów, w których ta gra jest już dostępna.
Od dziś każdy Polak będzie miał szansę zagrać o pieniądze, których trudno sobie wyobrazić. Na fanów gier liczbowych czeka 12 stopni wygranych. Cena zakładu wynosi 12,50 zł ( z czego 2,5 zł jest dopłatą na fundusze celowe), tą wysokość reguluje Ustawa o grach hazardowych.

Jak grać?

Grający typuje 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 liczb.
Można grać na własne liczby lub metodą na chybił trafił.
Zakład jest zawierany na jedno, najbliższe losowanie.

Ile można wygrać?

Maksymalna pula na wygrane I stopnia to 90 000 000 euro, czyli ok. 375 000 000 zł
Gwarantowana pula na wygrane I stopnia – 10 000 000 euro, czyli 41 700 000 zł, więc wygrana II stopnia może wynieść nawet 2 000 000 zł

Na wygrane, zgodnie z regulaminem przeznacza się co najmniej 50% stawek wpłaconych za udział w grze.

Losowania są przeprowadzane przez fińską loterię w Helsinkach i odbywają się w każdy piątek między godziną 20:00 a 21:00. Wyniki można sprawdzić w każdym punkcie LOTTO, na stronie www.lotto.pl oraz a aplikacji mobilnej m.LOTTO.

W celach lepszego przybliżenia loterii Eurojackpot, Totalizator Sportowy urządził uroczystą prezentację w Warszawie w Złotych Tarasach. Na tej imprezie były przedstawione najważniejsze informacje dotyczące zasad tej gry, zaprezentowane zostały podstawowe zasady i regulamin. Nie zabrakło też możliwości honorowego losowania w „Bramie Eurojackpota” i uzyskania specjalnych konterfektów udostępnionych każdemu z grających.

Uroczystą oprawę imprezy pełniły nasze złote medalistki Olimpiady w Rio – wioślarki Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj, odsłaniając piramidę pełną pieniędzy, uzmysławiającą objętość głównej wygranej w tej loterii.

Przypadkowym obserwatorom tego spotkania zadawane zostało pytanie dotyczące realizacji marzeń na wypadek wygrania głównej wygranej. Jednakże nikt z zapytanych nie potrafił sobie wyobrazić ogromu możliwości jakie powstają po wygraniu 90 mln euro.

Pracownicy działu marketingu Totalizatora Sportowego przygotowali tą publiczną prezentację, a jej rzecznik – Pani Aida Bella, odpowiadała na wszystkie pytania dotyczące uruchomienia Eurojackpot w Polsce.

Pani Aida Bella – rzecznik prasowy Totalizatora Sportowego

W przygotowanych materiałach Prezes Totalizatora Sportowego – Pan Olgierd Cieślik podkreślił możliwość spełnienia wieloletnich oczekiwań klientów:

„Od lat otrzymywaliśmy sygnały od naszych graczy, którzy podróżując po Europie, mieli okazję zagrać o ogromne kwoty w europejskiej grze liczbowej i chcieliby, żeby w końcu taki produkt trafił do Polski. Wcześniej ze względu na obowiązujące przepisy prawa nie mogło tak się stać. Po tegorocznej nowelizacji ustawy o grach hazardowych szybko wzięliśmy się do pracy, by móc w końcu sprostać tym oczekiwaniom. Efekt właśnie widzimy – po niespełna pół roku wprowadzamy do Polski grę Eurojackpot, gdzie zagramy o naprawdę niewyobrażalne wygrane zaznaczył Olgierd Cieślik.”

Pozostaje teraz czekać do pierwszego losowania, które odbędzie się w najbliższy piątek, 15 września między 20:00 a 21:00. Retransmisję będzie można zobaczyć na stronie www.lotto.pl

Aby dowiedzieć się więcej o Eurojackpot:
http://bit.ly/2f8CqiW

[Best_Wordpress_Gallery id=”37″ gal_title=”Eurojackpot”]


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *