Yumicra Games – nowy rozdział w historii polskiego rynku automatów

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (117 głosów, średnia: 1,31 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Futura i Futura Eclipse, pierwsze na świecie automaty do gier nie zawierające w oprogramowaniu elementu losowości (w tym generatora liczb pseudolosowych), to obecnie jedyna legalna opcja dla wszystkich operatorów i właścicieli salonów gier w Polsce. Innowacyjny projekt autorstwa firmy Yumicra Games rozpoczął kolejny, przełomowy etap w historii polskiego rynku automatów do gier.

Obydwie niehazardowe maszyny produkowane przez czeską spółkę trafiły do tej pory na kilka europejskich rynków, gdzie skutecznie wypełniają luki po hazardowych urządzeniach, powstałe po wdrożeniu nowych lub uaktualnieniu już obowiązujących przepisów regulujących hazard. Do tej pory Futura i Futura Eclipse zastąpiły nieskuteczne automaty matematyczne.

Yumicra Games regularnie dostarcza swoje produkty również do polskich odbiorców, którzy chętnie korzystają z jedynej dostępnej na rynku możliwości, spełniającej wszelkie wymagania prawne związane z nowelizacją ustawy, zatwierdzoną w kwietniu 2017 roku. Zmiany, eliminujące hazardowe i nieintuicyjne dla graczy rozwiązania, zaledwie na parę miesięcy zablokowały sektor prywatny związany z automatami do gier, gdyż już pod koniec tego samego roku do dystrybucji trafiły legalne produkty od czeskiego producenta.

Obecnie niehazardowe maszyny Futura i Futura Eclipse są dostępne dla graczy w całej Polsce, wypełniając salony w niemal każdym województwie, w tym w kilkudziesięciu małych miejscowościach i w większości wielkich miast, m.in. Gdańsku, Szczecinie, Olsztynie, Bydgoszczy, Białymstoku, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Kielcach, Krakowie czy Rzeszowie.

Futura i Futura Eclipse ze względu na swoją popularność wśród graczy, operatorów, a także właścicieli salonów gier oraz kasyn, są produkowane nieprzerwanie od kilkunastu miesięcy i stały się integralną częścią polskiej branży rozrywkowej. Przychylność ze strony odbiorców wynika z jakości oferowanych przez Yumicra Games produktów oraz bazy certyfikatów, która systematycznie rozrasta się o kolejne pozycje.

Projekt specjalistów z Yumicra Games od samego początku zakładał wprowadzenie transparentnych zasad zarówno dla klientów, jak i odbiorcy końcowego, czyli gracza, który po raz pierwszy na świecie może w pełni kontrolować przebieg rywalizacji z „jednorękim bandytą” i ocenić swoje szanse na wygraną. Legalność Futury i Futury Eclipse stanowi zwieńczenie trudu jakiego podjęli się przedstawiciele firmy na etapie planowania oprogramowania i później, przy wdrażaniu gotowego produktu na rynek; Futura i Futura Eclipse są całkowicie pozbawione elementu losowości, nawet w niezwiązanych bezpośrednią z grą momentach pracy automatu – w ich oprogramowaniu nie występuje generator liczb pseudolosowych, ani żaden inny generator.

Yumicra Games jako jeden z nielicznych producentów działa bezpośrednio w kooperacji z klientami – żaden z partnerów nie posiada wyłączności, a firmę nie reprezentują żadne przedstawicielstwa. Stałe, niezmienne dla każdego z klientów warunki kontraktów przekładają się na wysoką jakość współpracy i mają wymierny wpływ na stabilność inwestycji.

Jedyna skuteczna opcja odbudowy polskiego rynku automatów do gier, w szczególności sektora prywatnego, to, dzięki staraniom przedstawicieli Yumicra Games, najwyższej klasy profesjonalne automaty z legalnym oprogramowaniem, opakowane w klarowne zasady współpracy i najnowszą technologię. Futura i Futura Eclipse to z całą pewnością najlepsza rzecz, jaka mogła przytrafić się polskiemu rynkowi w tak trudnym momencie.

MATERIAŁ MARKETINGOWY

Otagowano jako

16 Komentarzy

 1. Absztyfikant Odpowiedz

  Kur… wpiszcie jeszcze numer dowodu operatora (nie mówiąc już o dokładnym adresie).
  Punktów w całej Polsce jest pewnie kilkadziesiąt, może trochę ponad sto, więc trochę roboty będzie, ale każdy jak poda swoje dane to damy radę. Będzie szybciej!

 2. b Odpowiedz

  Na pewno w Rzeszowie i Przemyślu. Tam łącznie będzie z kilkanaście/kilkadziesiąt. Sypaków oczywiście znacznie więcej i też ich nie zabierają, rzadko. Na wschodzie jest dużo klasyki:)

 3. Kacper Odpowiedz

  w krakowie są ze trzy, cztery punkty które ciągle grają (zdarza mi się robić rundki i podglądać czy faktycznie)

  tylko nie wiem dlaczego tak na czarno obklejone? widać logo futura ale cała reszta jak w średniowieczu

 4. kmwtw Odpowiedz

  Paanowieee jakie grają? jakie futury? zwijają to jak leci w całej Polsce, otwierają na warjata, przy szkołach, kościołach, ostatnio widziałem jak KAS wjechał na lokal to ukrainiec z obsługi tak uciekał ,że biedak sandały pogubił. Marcin na hucie w załadzie już póła na ciebie czeka 🙂 3 lata nie jest źle ale za długi to cie chlopaki w kryminale zwindykuja 🙂

  1. kazek Odpowiedz

   I tak nie grane. Matematyka to zart, w budzie windows, papiery na linux, sciema firma, na stronie maja typa ktory nie istnieje, urojenia marcinka. hahaha debile biora.

 5. 123 Odpowiedz

  Tak, tak, tak, tak! Własznie! Bardzu zła mudzina bo ma większa banana ode mnie! Nie moga nic poracić że oni zarabiajo a ja nie i nie mam nic do napisania bo co moga jak nie to co zawsza? Zabrasz to sobie moga ale zasiłek kurda więc idem na pocztem.

  1. nie wierze Odpowiedz

   Przecież oni nie mają prawie wogóle punktów. Sypaków stoi więcej jak tego czegoś.
   Jak są tacy pewni swego to niech wskażą w artykule gdzie są lokale żeby podjechać i sprawdzić. Tak samo niech pokażą dokumenty do obrony – napewno zrobi to lepszą robotę niż taki bełkot marketingowy.

 6. nie wierze Odpowiedz

  Materiał marketingowy.

  Lepiej pokażcie papiery o zwrotach i o braku kar dla włascicieli a najlepiej papier z Mf że niehazardowe a nie jakieś brednie.

  1. dd Odpowiedz

   masz racje marketing
   ale to totalna lipa wszystkie wynalazki to utopia dla właściciela lokalu a firmy się nie przejmują bo to wszystko słupki
   musi być glejt z Ministerstwa Finansów że nie losowy to jedyne wyjście aby uniknąć kar a brednie mogą sobie wypisywać tylko żal mi tych naiwniaków którzy wierzą w te bajki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *