Zabezpieczone narkotyki oraz automaty do gier

automaty do gier

Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzili wspólne działania wymierzone w nielegalny hazard. Funkcjonariusze w jednym z lokali na terenie Tczewa zabezpieczyli 5 nielegalnych automatów służących do gier hazardowych. Dodatkowo policjanci zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który miał amfetaminę.

Kryminalni z tczewskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w Kwidzynie 6 lutego br. przeprowadzili na terenie Tczewa wspólne działania ukierunkowane na zwalczenie przestępczości związanej z nielegalnym hazardem. Funkcjonariusze w jednym z lokali ujawnili i zabezpieczyli 5 nielegalnych urządzeń, które stanowią dowód w prowadzonym postępowaniu przez Krajową Administrację Skarbową.

Zabezpieczone nielegalne urządzenia przygotowane do gier hazardowych zostały wycenione na kwotę 60 tys. złotych. Policjanci zapowiadają dalsze takie kontrole miejsc, w których odbywają się gry na urządzeniach losowych.

Podczas wykonywanych czynności policjanci znaleźli amfetaminę, która należała do 45-letniego mieszkańca Tczewa. Łącznie stróże prawa znaleźli i zabezpieczyli prawie 20 gramów zakazanych środków. Policjanci zatrzymali 45-latka, którego doprowadzili do miejscowej komendy.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Tczewie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *