Zabezpieczono 9 nielegalnych automatów do gier

jednoręcy bandyci

Nowodworscy policjanci oraz funkcjonariusze z Pomorskiego Urzędu Celno – Skarbowego uczestniczyli we wspólnych działaniach wymierzonych w przestępczość hazardową. Z wcześniejszych ustaleń policjantów zajmujących się przestępczością gospodarczą wynikało, że na terenie powiatu mogą odbywać się nielegalne gry hazardowe.

Funkcjonariusze zajmujący się przestępczością gospodarczą sprawdzają każdą informację o miejscach, w których mogą odbywać się nielegalne gry hazardowe. Informacje uzyskane przez policjantów potwierdziły się. Wczoraj nowodworscy mundurowi oraz funkcjonariusze z Pomorskiego Urzędu Celno – Skarbowego uczestniczyli we wspólnych działaniach mających na celu likwidację nielegalnych gier hazardowych.

Na ternie Nowego Dworu Gdańskiego ujawnili lokal, w którym znajdowało się 9 automatów do gier o łącznej wartości około 100 tysięcy zł. Na dwóch wybranych automatach funkcjonariusze Pomorskiego Urzędu Celno – Skarbowego przeprowadzili symulację gry. Automaty zostały zabezpieczone a lokal został zamknięty oraz zabezpieczony pieczęciami Pomorskiego Urzędu Celno – Skarbowego.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Gdańskim

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *