Zabezpieczono automaty do nielegalnych gier hazardowych

jednoręcy bandyci

Zabrzańscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą, wspólnie z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej, zabezpieczyli kolejne automaty do nielegalnych gier losowych. Przeprowadzona akcja zakończyła się przejęciem tym razem 3 maszyn.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zabrzańskiej komendy uzyskali informację, że w lokalu w centrum miasta mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Wspólnie z rybnickimi funkcjonariuszami służby celno-skarbowej wkroczyli do salonu, gdzie podejrzewano, że znajdują się nielegalne automaty.

W związku z naruszeniem przepisów o grach losowych, mundurowi zabezpieczyli 3 urządzenia, na których były urządzane nielegalne gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom. Zabezpieczone automaty trafiły do magazynów śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego.

Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Zabrzu

4 komentarze(y) w “Zabezpieczono automaty do nielegalnych gier hazardowych

  1. Noe wiadomo, woadomo napewno ze jest nieciekawie, ludzi zostali z niczym z karami do placenia, naksmieszniejsze jest to ze kazdy wynajmujacy powinien zadac na.sprawie obecnosci prezesa albo odwlec sprawe, bo poznoej sie okazuje ze prezes ma umorzone a Ty wdupiony. Dlatego rzadac obecnosci, bo pozniej pan prezes na koniec pisze nie bylo mnie na zadnej rozprawie wiec z art 439 sad mu umarza, a Ty plac i placz

  2. Witam. Czy ktoś się orientuje jak obecnie ma się sprawa z quizomatami? Jak ma to zaopatruje się izba celna i sądy? Pozdrawiam

  3. po co ktoś jeszcze wstawia te lipne budy to ja nie wiem jak można wstawiać pewne nawet mi nie żal tych ludzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *