Zabezpieczono automaty do nielegalnych gier hazardowych

jednoręcy bandyci

Zabrzańscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą, wspólnie z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej, zabezpieczyli kolejne automaty do nielegalnych gier losowych. Przeprowadzona akcja zakończyła się przejęciem tym razem 3 maszyn.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zabrzańskiej komendy uzyskali informację, że w lokalu w centrum miasta mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Wspólnie z rybnickimi funkcjonariuszami służby celno-skarbowej wkroczyli do salonu, gdzie podejrzewano, że znajdują się nielegalne automaty.

W związku z naruszeniem przepisów o grach losowych, mundurowi zabezpieczyli 3 urządzenia, na których były urządzane nielegalne gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom. Zabezpieczone automaty trafiły do magazynów śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego.

Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Zabrzu

4 komentarze(y) w “Zabezpieczono automaty do nielegalnych gier hazardowych

  1. Noe wiadomo, woadomo napewno ze jest nieciekawie, ludzi zostali z niczym z karami do placenia, naksmieszniejsze jest to ze kazdy wynajmujacy powinien zadac na.sprawie obecnosci prezesa albo odwlec sprawe, bo poznoej sie okazuje ze prezes ma umorzone a Ty wdupiony. Dlatego rzadac obecnosci, bo pozniej pan prezes na koniec pisze nie bylo mnie na zadnej rozprawie wiec z art 439 sad mu umarza, a Ty plac i placz

  2. Witam. Czy ktoś się orientuje jak obecnie ma się sprawa z quizomatami? Jak ma to zaopatruje się izba celna i sądy? Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *