Zabezpieczyli nielegalne automaty i biały proszek

KMP w Kielcach

Dzięki współpracy policjantów z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą miejskiej jednostki Policji oraz funkcjonariuszy Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego został zlikwidowany kolejny punkt, w którym nielegalnie działały automaty do gier hazardowych.

Kieleccy policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą dotarli do informacji, z których wynikało, iż na terenie osiedla KSM działa punkt z nielegalnymi automatami do gier hazardowych. Mundurowi wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno- Skarbowego w Kielcach pojechali wczoraj pod ustalony adres, gdzie potwierdzili swoje ustalenia.

W lokalu ujawnili 4 nielegalne automaty do gier hazardowych oraz ponad 4200 złotych, pochodzące najprawdopodobniej z przestępczego procederu. Dodatkowo podczas przeszukania policjanci za jednym z urządzeń znaleźli 16 plastikowych pojemników, tzw. ephendorfów z zawartością białego proszku, wstępnie określonym jako dopalacz.

Zabezpieczone automaty zostały przekazane funkcjonariuszom Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Kielcach, którzy będą prowadzić dalsze postępowanie w tej sprawie. Natomiast odnaleziony proszek zostanie przekazany do dalszych badań. Śledczy będą również ustalać do kogo on należał.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Kielcach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *