„Zaklęcia NOVOMATIC” na ICE 2018

Zajmując gigantyczną powierzchnię na podłodze pokazowej ICE 2018 w South Entrance S5 / S6, NOVOMATIC zabrał swoich gości w zaklętą podróż po świecie gier, od naziemnych po interaktywne – i to po całej Europie – z innowacjami dla każdego kluczowego rynku.

„Po zakończeniu transakcji z Ainsworth w styczniu tego roku , nasz udział w ICE to kolejny ważny kamień milowy dla NOVOMATIC na początku tego roku” – powiedział Harald Neumann, prezes NOVOMATIC.
„Nasze portfolio na ICE 2018 obejmuje całą gamę produktów i rozwiązań do gier z innowacyjną zawartością, zapewniającą nowe wrażenia dla graczy i opracowywanie rozwiązań gier nowej generacji.”

NOVOMATIC Gaming Industries (NGI) z dumą prezentowała nowe automaty do gier, eksponując najnowsze technologie gier – ostre jak brzytwa grafiki, potężny sprzęt i wyrafinowane projekty, które zapewniają najwyższą jakość gier. Nowe automaty zaprezentowały szeroki wybór pojedynczych gier i gier wieloosobowych, w tym wprowadzenie nowych, skoncentrowanych miksów do gier.

ENCHANTED FORTUNES Linked JackpotTM zaprezentowało gry NOVOMATIC na połączonym progresywnym jackpocie – ze specjalnymi tytułami, takimi jak „Book of Ra™”, „Mystic Fortunes™”, „Treasure of Tut™” i „Goddess Rising™”, a także nowe gry, takie jak „Pyramid Fortunes™” i „Vampire Fortunes™”.

Po wprowadzeniu na rynek amerykański na G2E w zeszłym roku, licencjonowanego tytułu „From Dusk Till Dawn™” dokonano międzynarodowego, wielokanałowego debiutu na ICE – prezentowanego na NOVOSTAR® V.I.P. III i V.I.P. Szafki LoungeTM, a także tablety i urządzenia mobilne. Ekscytujące nowe automaty zaprowadziły graczy do pełnej akcji przygody w USA w wersji 4K Great American WildsTM lub w zabawnej krainie Viking & DragonTM z Extra Wild Entertainment.

Linia automatów Ainsworth Game Technology (AGT) – A640®, A600® i A600® Slant Top – prezentowała fascynujące treści, takie jak wyróżniająca się Pac-ManTM Dynamic Edition, kontynuacja niezwykle udanej „Pac-Man™” Wild Edition, a także nowe gry „Desert Dusk™” i „Rio Riches™”.

Do najważniejszych gier także należały: HAO YUN DAO, związany z azjatyckimi progresywny, „MEGA CHOICE TREASURES™” tajemniczy progresywny, a także nowe marki „Fire Power™”, „Big Hit Bonanza™” i „Raging Roosters Reloaded™”.

Prezentacja wideo bingo na Otium OT300 podkreślała nową koncepcję The Mix Games a także zestaw nowo utworzonych jackpotów. Oprócz solidnego systemu kasyno myACP, Octavian wyświetliło szereg tajemnic i jackpotów WAP.
Zwiększając swój wkład na arenie światowej, rozwijające się rozwiązania ETG pokazały, w jaki sposób operatorzy mogą tworzyć obszary stadionów w swoich kasynach za pomocą popularnych elektronicznych gier stołowych i automatów do gry, opatrzonych specjalnym oznakowaniem NOVOMATIC Media Technology.

Greentube zaprezentował nowe automaty i rozwiązania omni-channel z firm interaktywnych NOVOMATIC. Nowy automat Greentube UK „Crazy Birds™” przenosił graczy na bezludną wyspę w poszukiwaniu bogactwa, podczas gdy internetowa wersja „From Dusk Till Dawn™” dołączyła George’a Clooneya i Quentina Tarantino podczas ich epickiej przygody. Kolejną atrakcją był StakeLogic z nowym slotem Hardwella z DJem Hardwellem o światowej sławie. Wielokanałowe rozwiązanie do gier PluriusTM szczegółowo przedstawiało najważniejsze wydarzenia, takie jak nowy jackpot o szerokim zakresie i rozbudowany pakiet gier.

Rynek brytyjski jest gotowy na nowości, ponieważ NOVOMATIC UK zaprezentował swoje najnowsze osiągnięcia, aby ożywić lokalny rynek w 2018 roku. Astra Games zaprezentowała serię gier z licencjonowanymi tytułami, takimi jak „Austin Powers”, „Sherlock Holmes”, „Batman Begins” i „The Joker” Częścią demonstracji Bell-Fruit Games była nowa koncepcja maszyny do gry Revolution, a Gamestec pokazał swoje postępy na cyfrowej platformie do gier iPUB 2.

W Niemczech specyfikacje techniczne wprowadzone w zeszłym roku zainspirowały innowacje wśród dostawców, w tym w szczególności LÖWEN Group, która zaprezentowała dwie zupełnie nowe szafy w ICE. Wysokowydajny NOVO OPTIMUS posiadający dwa ostre monitory i atrakcyjne oświetlenie, które przyciąga uwagę graczy. Nowością w ofercie Slant Top był CROWN MASTER, który zachowuje znany i ekskluzywny wygląd Crown, dodając szereg nowych funkcji, takich jak obsługa gotówki na konsoli i inteligentna koncepcja oświetlenia.

Nowe produkty dostosowane do międzynarodowych rynków AWP i VLT, a także rozwiązania do zarządzania gotówką, uzupełniły obszerną ofertę o indywidualne eksponaty od europejskich filii NOVOMATIC Gaming Spain i GiGames, NOVOMATIC Italia i NOVOMATIC Netherlands.

NOVOMATIC Sports Betting Solutions (NSBS) również zajmował dedykowany obszar z gamą wysoce innowacyjnych zakładów sportowych na rynkach międzynarodowych.

A wszystko to prezentowane było pod ogólnoświatową marką NOVOMATIC Group.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *