Zamieszanie z otwarciem irlandzkich bukmacherów

Irlandia

W tym tygodniu ponownie otworzyło się około 800 punktów bukmacherskich w Irlandii, ale nakazano im, aby zamknęli się do końca miesiąca.

Około 800 punktów bukmacherskich ponownie otworzyło swoje podwoje w poniedziałek, wierząc, że zostali uwzględnieni w drugiej fazie irlandzkiej strategii wyjścia z lockdownu, tylko po to, by dowiedzieć się, że zostali wykluczeni z fazy i będą musieli pozostać zamknięci.

Irlandzkie Stowarzyszenie Bukmacherskie (IBA) zalecało członkom przygotowanie się do ponownego otwarcia wraz z innymi interesami w poniedziałek, co zostało z zadowoleniem przyjęte przez wiele punktów bukmacherskich.

Jednak w poniedziałek rząd Irlandii ujawnił, że bukmacherzy zostali dodani do listy firm, które postanowili wykluczyć i nie będą mogli ponownie otworzyć przed 29 czerwca.

Po nadzwyczajnym spotkaniu, przewodnicząca IBA, Sharon Byrne, powiedziała, że rząd wyjaśnił tylko, że punkty bukmacherskie nie były objęte tą fazą w poniedziałek, kiedy setki bukmacherów były już ponownie otwarte.

Jesteśmy bardzo zaskoczeni. Nie jesteśmy jak koncerty ani teatry. Jesteśmy małą siecią handlową z małą liczbą pracowników. Mamy bardzo surowe procedury. Zdecydowanie istnieje dystans społeczny. Jesteśmy absolutnie zgodni, że punkty bukmacherskie mogą być ponownie otwarte – powiedziała Sharon Byrne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *