[🎬] Zarekwirowali kolejne nielegalne maszyny

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Policjanci z Katowic zwalczający przestępczość gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej, zabezpieczyli automaty do nielegalnych gier hazardowych. Przeprowadzona akcja zakończyła się przejęciem łącznie 5 nielegalnych maszyn.


Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Katowicach uzyskali informację, że w jednym z lokali przy ulicy 3-go Maja mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej wkroczyli do lokalu, gdzie znaleźli nielegalne maszyny.

W związku z podejrzeniem naruszenia przepisów o grach losowych, mundurowi zabezpieczyli 5 urządzeń, na których były urządzane nielegalne gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom.

Automaty trafiły do magazynów śląskiej służby celno-skarbowej. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Katowicach


Otagowano jako

6 Komentarzy

    1. Pomorze Odpowiedz

      Czyli jednak tak zachwalana futura się nie broni przed celnym… Na szczęście pozbyłem się wszystkich sprzętów od nich. Było wiadome że długo na takiej ściemie nie ujadą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *