Zatrzymano urządzenia przypominające automaty do gier

Zatrzymano urządzenia

Policjanci z kraśnickiej komendy działając wspólnie z funkcjonariusze Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego uderzyli w nielegalny hazard. W ramach podjętych działań kontrolnych zabezpieczyli siedem automatów do gier, z których można było korzystać w jednym z lokali na terenie miasta.

Specjalna grupa funkcjonariuszy skontrolowała lokal usytuowany na terenie Kraśnika, w którym mogły być urządzane nielegalne gry na automatach. Jak się okazało podejrzenia mundurowych potwierdziły się.

W lokalu znajdowały się cztery włączone i udostępnione dla graczy urządzenia wyglądem przypominające typowe automaty do gier hazardowych. Funkcjonariusze Lubelskiego Urzędu Celno Skarbowego przeprowadzili gry kontrolne na włączonych urządzeniach, które wskazały iż można na nich prowadzić gry o wygrane rzeczowe oraz że gry zawierają element losowości.

Obok w pomieszczeniu obsługi znajdowały się kolejne trzy urządzenia do gier. Osoba z obsługi lokalu próbowała wprowadzić funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej w błąd twierdząc, że jest tylko graczem.

W trakcie przeprowadzonej akcji, przy udziale kraśnickich policjantów zwalczających przestępczość gospodarczą zabezpieczono łącznie siedem sztuk nielegalnych automatów.

Prowadzone w tej sprawie postępowanie przygotowawcze wykaże, kto odpowiedzialny jest za organizowanie nielegalnych gier hazardowych. Sprawcy muszą się liczyć z bardzo dotkliwymi karami finansowymi.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kraśniku/Lubelski Urząd Celno-Skarbowy w Białej Podlaskiej

4 komentarze(y) w “Zatrzymano urządzenia przypominające automaty do gier

  1. Firma z O***** wypięła sie na wszystkich brak kasy na kary to od dawna i rozwiązanie umowy z kancelaria która nas broniła !! Te ich tablety mogą sobie wsadzić gdzies . ZlodIeje i oszuści !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *