Zlikwidowali kolejny nielegalny salon gier

automaty do gier

Chorzowscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami KAS z Katowic, zabezpieczyli automaty do nielegalnych gier losowych. Przeprowadzona akcja zakończyła się przejęciem łącznie 4 nielegalnych maszyn.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej Chorzowskiej komendy uzyskali informację, że w jednym z lokali przy ulicy Armii Krajowej mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej z Katowic wkroczyli do akcji.

W związku z podejrzeniem naruszenia przepisów o grach losowych, mundurowi zabezpieczyli 4 urządzenia, na których, wbrew obowiązującym przepisom,odbywały się nielegalne gry hazardowe. Zabezpieczone automaty trafiły do magazynów Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Katowicach.

Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grozi wysoka grzywna, a nawet kara do 3 lat więzienia.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Chorzowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *