Zlikwidowano kolejne nielegalne automaty do gier

automaty do gier

Wspólne działania policjantów oraz funkcjonariuszy Urzędu Celnego ze Zgorzelca doprowadziły do zabezpieczenia na terenie Leśnej nielegalnych automatów do gier hazardowych.

Działania funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Leśnej oraz Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu oraz Urzędu Celnego zajmujących się, na co dzień zwalczaniem przestępstw o charakterze gospodarczym doprowadziły do ujawnienia kolejnych nielegalnych automatów do gier na terenie powiatu lubańskiego.

Policjanci z Komisariatu Policji w Leśnej przy wsparciu lubańskich kryminalnych oraz funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego ze Zgorzelca ustalili, że w jednym z lokali na terenie Leśnej są organizowane gry na automatach hazardowych bez wymaganego zezwolenia. Po wejściu do budynku ich podejrzenia potwierdziły się.

Wewnątrz znajdowały się 3 włączone, nielegalne automaty do gier, które w toku czynności procesowych mundurowi zabezpieczyli. Ich wartość została wstępnie oszacowana na kwotę 36 tysięcy złotych.

Zabezpieczone maszyny zostały przekazane funkcjonariuszom służby celnej, którzy będą prowadzić dalsze postępowanie w przedmiotowej sprawie.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Lubaniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *