Zlikwidowano salon gier w Bolesławcu

jednoręcy bandyci

Policjanci z Bolesławca wspólnie z funkcjonariuszami kontroli Celno-Skarbowego ze Zgorzelca doprowadzili do zamknięcia salonu gier na terenie Bolesławca. Mundurowi zabezpieczyli 6 nielegalnych maszyn do gier o wartości nie mniejszej niż 72 tys. złotych.

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą bolesławieckiej Policji współpracując z funkcjonariuszami Referatu Kontroli Celno-Skarbowej ze Zgorzelca przeprowadzili kolejne działania ukierunkowane na zwalczanie nielegalnego hazardu. Tym razem czynności miały miejsce na terenie Bolesławca.

Funkcjonariusze weszli do lokalu gdzie z operacyjnych ustaleń wynikało, że dochodzi tam nielegalnych gier hazardowych. Mundurowi zabezpieczyli 6 automatów do gier o wartości nie mniejszej niż 72 tys. złotych.

Maszyny przekazane zostały funkcjonariuszom kontroli skarbowej, którzy prowadzić będą teraz dalsze postępowanie w tej sprawie.

Na zabezpieczonych automatach zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych, na organizowanie których wymagana jest koncesja niezbędna do prowadzenia kasyna.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *