Znakomity sukces Merkur Gaming na NIGE 2018

Pierwsza w historii wystawa i konferencja NIGA 2018, która się odbyła w Las Vegas, okazała się ogromnym sukcesem w rodzinnym mieście dla Merkur Gaming US i lokalnego studia gier Sunshine Games, dzięki prezentacji stoiska z zupełnie nowymi tytułami gier.

Wyświetlanie całkowicie nowej gamy 10 gier – „wyprodukowanych w Ameryce, przez Amerykanów i Amerykanów”  w tym osiem z kreatywnej potęgi, jaką jest Sunshine Games, z siedzibą w La Vegas, oraz dwóch od legendarnych twórców gier High 5 Games of New York .

Merkur Gaming USA wykonały prawdziwie dynamiczną prezentację, która cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających NIGA. Przygotowano prezentację z czterema chińskimi grami tematycznymi, „Baozang”, „Immortal Emperor”, „Immortal Princess” i „Striking Fortunes” oraz egipską przygodą „Amulet Faraona”, – Sunshine Games wykazało się dużą kreatywnością w tematach przygodowych swoich gier.

Dodając radość z ich rozrywkowego miksu gier, Sunshine Games przedstawiło także „Taco Tuesday” i jego najnowszą ewolucję, „Taco Tuesday Hot Sauce”, a także irlandzką grę z krasnalami –  tematem Land of Charms z ich wciąż rosnącego portfolio gier. Dodając do tego „Wellspring”, grę opartą na poszukiwaniu nieśmiertelnej młodzieży i „Legends of Troy” od High 5 Games,  stoisko Merkur Gaming było pełne nowych atrakcji. Biorąc pod uwagę entuzjastyczne reakcje odwiedzających, oczywistym jest, że NIGA 2018 była znaczącym krokiem naprzód w rozwoju Merkur Games US jako producenta gier dla kasyn i online wysokiego szczebla na rynku amerykańskim.

Merkur Gaming US jest bardzo dumne z bycia współpracownikiem NIGA i gratuluje wieloletniemu prezesowi stowarzyszenia, Ernie Stevens Jr., ogromnego sukcesu, jaki reprezentował tegoroczny pokaz.

„Dane pokazują, że NIGA 2018 w Las Vegas była wielkim sukcesem zarówno pod względem wystawców, jak i odwiedzających. Dla nas pokaz był okazją do pokazania wysokiego poziomu produktów, które przynosimy do USA i zarówno ekscytujące, jak i satysfakcjonujące było utrzymanie ogólnego wysokiego poziomu pozytywnej reakcji, którą otrzymaliśmy.
– zauważył Dyrektor generalny Merkur Gaming, Charles Hiten

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *