Znikają kolejne automaty hazardowe

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Funkcjonariusze KAS ponownie uderzyli w nielegalne lokale organizujące hazard. W jednym przypadku dosłownie – do otwarcia drzwi użyto młotów i łomów.

W środę 30 sierpnia grupa kontrolna w Mikołajkach zajęła 3 automaty oraz blisko 2 tysiące złotych pochodzących z przestępstwa. Z kolei funkcjonariusze celno-skarbowi w Olsztynie zatrzymali kolejne 7 urządzeń i ponad 5.000 zł. Wejście do lokalu na olsztyńskim osiedlu Jaroty było zabezpieczone elektroryglami oraz wyposażone w system wizyjny.

Obsługa, pomimo wezwania umundurowanych funkcjonariuszy, zabarykadowała się wewnątrz lokalu. W tej sytuacji wyważono drzwi wejściowe.

Następnego dnia funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej, w godzinach wieczornych, wspólnie z policjantami z wydziału kryminalnego realizowali przeprowadzili kontrole w Nidzicy. W jej wyniku zarekwirowano 3 automaty do gier a nidzicka policja, która wykryła dodatkowo substancje psychoaktywne, zatrzymała 2 osoby.

Źródło: Warmińsko-Mazurski Urząd Celno-Skarbowy w Olsztynie


Otagowano jako

14 Komentarzy

  1. K_o_l_u_s_z_k_i Odpowiedz

    w Koluszkach się właśnie otworzył lokal, jest tam z 6szt, w miejscu w którymś były kiedyś normalne sypaki. Zresztą było widać po tym śmiesznym ledzie co wisi nad wejściem hehe… Jak by weszła cenzura na miasto to chodzi o miasto w nicku :p

  2. fredi Odpowiedz

    W Olsztynie na ul. ***** właśnie szykują się do otwarcia Pi Quantum. Niedawno w tym miejscu był salon gier pod inną nazwą, wcześniej jeszcze pod inną. Wszystko prawdopodobnie Zielona Góra. Są nie do wytępienia. Urząd Celny i Policja niby robią naloty, ale biznesik kwitnie dalej.

  3. Olsztyn Odpowiedz

    Witam wszystkich z branży, mam pytanie czemu Pan ******** działa cały czas w branży i otwiera lokale z automatami.Czyżby służby?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *