Zorro i sierżant Garcia w kampanii Multi Multi

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Totalizator Sportowy rozpoczął nową kampanię reklamową gry Multi Multi. Bohaterami reklam – przygotowanych przez firmy Red8 Advertising i Starcom – są Zorro i sierżant Garcia.

Kampania ma charakter wizerunkowo-edukacyjnych. W reklamach eksponowane są charakterystyczne cechy Multi Multi: możliwość dopasowania gry do potrzeb gracza i znalezienia własnego sposobu na wygraną w grze oraz jej proste zasady. Bohaterami reklam, pod hasłem „Zerro trudności, Multi możliwości”, są Zorro i sierżant Garcia. Ten pierwszy zamiast charakterystycznej dla niego litery „Z” wycina szpadą znak „X”, przypominający bohaterowi, że nie skreślił dziś swoich liczb w Multi Multi.

Akcja reklamowa zaczęła się 14 maja i potrwa do 10 czerwca. Jest realizowana w telewizji (stacje główne i tematyczne), radiu (stacje ogólnopolskie i regionalne), internecie, prasie, ponad 40 kinach, na nośnikach outdoorowych w 8 głównych aglomeracjach, na ekranach w komunikacji miejskiej oraz w postaci materiałów POS w punktach sprzedaży.

W ramach działań niestandardowych zaplanowano m.in. tablice wielkoformatowe z elementami animowanymi, 5-sekundowe spoty z odrębnymi scenariuszami oraz stronę internetową z symulatorem gry Multi Multi. W trakcie kampanii będzie też obowiązywała promocja dla graczy.

Kreacją reklam zajęła się agencja Red8, a spot telewizyjny wyreżyserował Piotr Janowski. Za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Starcom.


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *