Zostań choć raz jaskiniowcem

Jedna z pierwszych gier w technologii 3D, która została wyprodukowana przez BetSoft Gaming i wydana w wersji online to 2 Million B.C.

Ta gra slot od razu przekonała do siebie graczy i spowodowała, że technologia 3D stała się standardem dla innych projektantów gier. Wielu z nich próbowało podążać droga nowinek technologicznych, jednak żaden inny producent automatów nie zbliżył się do specyficznej dla BetSoft emulacji animacyjnej grafiki, nadzwyczajnymi efektami dźwiękowymi oraz łatwą obsługą co stało się domeną w wielu automatach do gier BetSoft Gaming!
2 Million B.C. to jest zabawna gra słów, tematyka tego slota oczywiście pochodzi z czasów pre-historycznych i jest typem gry gdzie tematyka uruchomiana jest bezpośrednio przez całą grę. Ustawienia w tym slocie dochodzą do 30 linii wypłat. Ciekawostką jest, że można umieścić w grze na żywo w różnych ustawieniach – monety i zwiększać stawki. Daje to dużo czasu na grę online na wysokim poziomie, w trakcie której zachowana jest cała przyjemność dla każdego gracza.
Historia gry jest prosta – Ziemia przed tymi czasami stała nieruchomo i milcząco, zanim kobieca chciwość na diamenty spowodowała wysłanie jednego z ludzi do odbycia epickiej podróży oraz przygody życia  aby szukać skarbów w dżungli.
W grze jest kilka ciekawych premii, najlepszym z nich jest diamentowy bonus. Jeśli trafisz na 3 bębny diamentowe lub 3 diamenty, ta premia przyniesie Ci do 200 kredytów. Kolejna runda bonusowa, która jest grana na nowym ekranie, potrzebuje pomocy, aby jaskiniowiec ukradł diament z zęba Szablozębnego Tygrysa. Gracz będzie poprowadzony przez grę na różne sposoby, a im więcej diamentów ukradnie jaskiniowiec tym wyższa będzie jego nagroda.
Tej gry nie da się nie zagrać, każdy choć raz spróbował stać się jaskiniowcem i poszukiwaczem diamentów dla swojej kobiety.
Spróbuj i Ty TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *