Zwycięzca loterii nie zgłosił się po nagrodę

national lottery

Do niecodziennej sytuacji doszło w Wielkiej Brytanii. Ktoś trafił wszystkie liczby w jednej z loterii. Nagroda to 41 milionów funtów, jednak wygrany nie zgłosił się po nią.

Trwają poszukiwania farciarza ze szczęśliwym losem. Jeśli znajdzie się na czas,na jego konto trafi… czterdzieści jeden milionów funtów! Jednak ów szczęściarz może okazać się wielkim pechowcem, gdyż drugiego stycznia o godzinie siedemnastej bezpowrotnie mija data odbioru nagrody. Camelot UK przypomina, że nawet w momencie gdy zgubimy los – i tak możemy zgłosić się po wygraną.

Robimy wszystko to, co możemy zrobić, aby posiadacz biletu się do nas zgłosił, ponieważ była to bardzo duża wygrana – mówił Andy Carter, starszy doradca ds. zwycięzców w National Lottery – Trzymamy kciuki za to, że uda się powitać naszego siódmego zwycięzcę loterii EuroMillions w Wielkiej Brytanii w 2019 r – dopowiedział.

Do wiadomości publicznej trafiła jedynie informacja, że los zwycięzca zakupił na terenie angielskiego Dorset. Skreślił on wszystkie pięć z liczb głównych i dwie szczęśliwe liczby. Liczby które wylosowano to: 18, 31, 32, 38 i 48, a szczęśliwe liczby to 4 i 12.

Na szczęście, nawet jeśli człowiek który zwyciężył się nie zgłosi, pieniądze nie pójdą na marne. Firma ulokuje je na kontach bankowych różnych projektów charytatywnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *