Zwyciężczyni loterii rozdaje ziemniaki

National Lottery

Susan Herdman, która posiada własne gospodarstwo i należy do szczęśliwców, którzy wygrali na loterii, zaoferowała swoje plony mieszkańcom North Yorkshire. Kobieta nie wahała się oddać całego swojego zbioru ziemniaków rodzinom znajdującym się w izolacji ze względu na koronawirusa, po tym, jak dowiedziała się, że „egoistyczni” konsumenci wykupili produkty spożywcze z supermarketów.

51-letnia kobieta postanowiła pomóc mieszkańcom Boroughbridge (North Yorkshire), którym nie udało się zrobić potrzebnych zakupów przez „egoistycznych” konsumentów, którzy wykupili niezbędne produkty w sklepach.

Herdman przekazała im całe swoje plony pochodzące z jej 27-akrowego pola. Brytyjka spędziła wraz z rodziną weekend dostarczając ziemniaki ludziom znajdującym się w izolacji i cierpiącym na deficyt jedzenia.

Kobieta zaoferowała także dostęp do swojego pola, gdzie ludzie sami mogliby nazbierać sobie ziemniaków. Podkreśla, także, iż dostaje dużo wsparcia ze strony innych ludzi, którzy „w tak przygnębiającym i egoistycznym świecie wywołują u nas uśmiech”.

Dla mnie nie jest to duża rzecz, po prostu rozdajemy ziemniaki. Nie rozumiem egoistycznych ludzi, całe życie byłam darczyńcą – powiedziała Brytyjka.

Herdman przeniosła się na farmę po tym, jak wygrała w National Lottery 1,2 miliona funtów w 2010 roku.

Źródło: bbc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *