1xBet zdobywa prestiżową nagrodę IGA Awards

1xBet został nazwany „Platformą zakładów sportowych roku” podczas Międzynarodowych Gaming Awards 2020.

1xBet, jeden z wiodących bukmacherów na świecie, jest traktowany z uznaniem w mediach i uznaniem całej branży. Słynna firma bukmacherska zgarnęła prestiżową Międzynarodową Nagrodę Gier 2020 za „Platformę zakładów sportowych roku”.

Od dawna uważany za wyznacznika trendów, innowacyjny 1xBet przesunął poziom pod względem wzbogacania doświadczeń bukmacherskich swoich klientów. Nic więc dziwnego, że firma została nominowana do imponujących sześciu nagród IGA:

  • Oprogramowanie roku e-sportowego
  • Firma bukmacherska na żywo
  • Mobilny operator roku
  • Operator gier online roku
  • Operator zakładów sportowych roku
  • Platforma zakładów sportowych roku (zwycięzca)

Znaczące wydarzenie odbyło się 3 lutego w eleganckim hotelu Savoy w Londynie, gdzie wybitne osobistości branży oklaskiwały sukces 1xBet w jednej z najbardziej pożądanych kategorii tego wieczoru.

Platforma bukmacherska 1xBet zapewnia klientom ogromną prostotę, dzięki czemu bezproblemowo możesz cieszyć się ogromnym wyborem rynków po doskonałych kursach. Klienci mogą również korzystać z szerokiej gamy dodatkowych korzyści, w tym transmisji na żywo i statystyk, które łącznie zwiększają środowisko bukmacherskie.

W 2020 roku 1xBet ma jeszcze kilka niespodzianek ze świeżymi rozwiązaniami zarówno dla swoich klientów, jak i partnerów, ze szczególnym naciskiem na produkty mobilne i promocje ukierunkowane na różne segmenty klientów zgodnie z ich preferencjami.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.