#2 odcinek podcastu. Jak wygląda praca bukmachera?

Bukmacherzy Wywiady
Iwo 17/06/2022

Ostatnia aktualizacja: 26 stycznia 2024

Pilotażowy odcinek podcastu GO+bet za nami. Przychodzimy z drugą odsłoną, w której gośćmi w studiu byli bukmacherzy. Porozmawialiśmy o zapleczu pracy w bukmacherce.

GO+bet podcast rozkręca się z odcinka na odcinek. Pierwszym gościem był Michał Listkiewicz, teraz w studiu mieliśmy nie jednego, a trzech specjalistów. To nasi bukmacherzy, którzy na co dzień sprawiają, że w ogóle obstawianie meczów na stronie jest możliwe. Opowiedzieli nieco więcej o swojej pracy, która zazwyczaj jest schowana za działaniami marketingu czy pomocą ze strony BOK-u. Bukmacherzy z kolei pracują z tylnego rzędu, ale w rzeczywistości są mózgami operacji.

Poruszyliśmy wiele tematów. Przede wszystkim słuchacze mogą poznać realia pracy w zakładach sportowych oraz tzw. „kuchnię”, czyli pracę zza kulis. Można się także dowiedzieć o tym, jak ustawiane są kursy, kto je rozlicza i co obstawiają Polacy. Nie brakowało również informacji na temat tego, jak po prostu zacząć tego typu pracę. Zdajemy sobie sprawę, że praca w sporcie jest marzeniem wielu osób, a przecież zawodowy bukmacher na co dzień jest w centrum wydarzeń sportowych. Być może taka profesja powinna odpowiadać niektórym naszym słuchaczom.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL