Sportito wzmacnia europejską ekspansję z licencją maltańską

Operator gier i sportów fantasy – Sportito wzmocnił swoją ekspansję w Europie, zdobywając licencję na hazard z Malta Gaming Authority. Z kilku krajów, w których licencja zezwala na operację, na początek Sportito wybrał niemiecki rynek, aby zapewnić grę na zmieniającej platformie DFS dla miłośników fanów fantasy.

Firma uruchomiła nową domenę, Sportito.com, obsługująca rozwijające się rynki.

Od czasu uzyskania w Wielkiej Brytanii licencji na gry hazardowe w 2016 roku, Sportito przeszedł długą drogę, budując szybko rozwijającą się społeczność wyznawców sportu fantasy, którzy codziennie korzystają z ich platformy.

W zeszłym roku firma Sportito podpisała umowę partnerską z dwoma angielskimi klubami piłkarskimi, Burnley w Premier League i Fulham w mistrzostwach, docierając do widowni ponad 1,5 miliona fanów.

Gracz w Sportito ma szanse wycofać błyskawicznie swoje wygrane dzięki opcji natychmiastowego wypłaty. Integracja z wiodącym dostawcą bramek płatniczych – SafeCharge zapewnia bezpieczne transakcje jej użytkownikom.

Dodatkowo niedawna współpraca z Boku zapewnia graczowi możliwość zarabiania przez telefon. Sportito jest pierwszym dostawcą DFS oferującym tę zaawansowaną technologię na rynku europejskim.

Omawiając uzyskanie nowej licencji na Malcie, dyrektor generalny Sportito, Riccardo Mittiga, powiedział:

„Gracze fantasy na europejskim rynku wolą grać w różnego rodzaju dyscyplinach sportowych i ligach. Oferujemy w Sportito spełnienie wszystkich tych opcji.

„Sportito będzie dostępny w kilku krajach w Europie z uzyskaną licencją maltańską, a także Sportito będzie widoczny w najbliższych dniach w punktach bukmacherskich. Jesteśmy firmą zorientowaną na klienta i staramy się, aby stać się najlepszym dziennym dostawcą gier fantasy w Europie. „

Od czasu rozpoczęcia swojej ekspansji w Wielkiej Brytanii w zeszłym roku, Sportito podkreśliło swoje zaangażowanie w sektorze DFS, oferując graczom swoje jak najlepsze doświadczenie i zrozumienie dla klientów. Nowo nabyta licencja na Maltcie wprowadzi nowy rozdział europejskiej ekspansji firmy – poczynając od niemieckiego rynku.

Źródło: Totally Gaming

Od Redakcji: mało prawdopodobne aby firma Sportito rozpoczęła ekspansje na rynku polskim ale warto wiedzieć że świat fantasy przenika do świata hazardu , aby to co kiedyś było tylko i wyłącznie rozrywką, można było zmonetyzowac i pozwolić na jeszcze większe emocje podczas gry.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.