5 powodów dla których warto obstawiać zakłady na sport wirtualny

Pasjonujące rozgrywki sportu wirtualnego nie tylko pozwolą Ci się dobrze zabawić, ale przy odrobinie szczęścia mogą zaoferować także niezłe wygrane. Przedstawimy tutaj, na czym polega ta dziedzina zakładów bukmacherskich.

Przeanalizujemy tutaj, dlaczego warto obstawiać zakłady sportu wirtualnego i jakie jeszcze korzyści oferują te zawody.

5. Zagrasz stacjonarnie i mobilnie

O ile typujesz sport wirtualny, nie ma znaczenia, czy grasz na komputerze, czy na smartfonie. Oprogramowanie wyświetlające te mecze i gonitwy jest w pełni zoptymalizowane dla urządzeń mobilnych i dla PC. Nie trzeba nawet instalować żadnych aplikacji. Całość dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej takie jak Chrome czy Edge. Wyniki możesz więc obstawiać gdziekolwiek jesteś, a dzięki dostępności 24 godziny na dobę, możesz zagrać w każdej chwili, jeśli masz tylko dostęp do sieci.

4. Niezły potencjał wygranych

Choć dostępna jest tu nieco mniejsza liczba wydarzeń do typowania, to potencjał wygranych wcale nie jest mniejszy. Kursy mogą być całkiem wysokie i nierzadko przekraczają stawki u typowych polskich bukmacherów. Pod względem zasad typowania, wygląda to podobnie. Po prostu wybierasz wynik zakładu na kuponie, a po zakończeniu spotkania otrzymujesz wypłatę, o ile udało ci się odgadnąć wynik. Na ogół sport wirtualny dostępny jest jedynie dla wydarzeń pojedynczych i nie można stosować akumulatorów.

3. Łatwa dostępność dla każdego

Dla rozgrywek wirtualnych mogą istnieć bonusy, przydzielane w formie darmowego zakładu bez ryzyka, albo częściej premii depozytowej. Popularny legalny bukmacher PZBuk udostępnia szereg sportów wirtualnych, a na stronie PZbuk bonus można nawet znaleźć aktualne premie dla nowych graczy, przydzielane za rejestrację. U bukmachera PZbuk obecnie możemy wytypować wyniki wirtualnych meczów piłki nożnej, koszykówki, wyścigów psów i koni. Oprogramowanie dostarczane jest tu przez Betradar i wyróżnia je świetna grafika oraz wciągające efekty dźwiękowe. Wszystko to sprawi, że bardzo łatwo jest wciągnąć się w grę, przenosząc się niemal na sportowe areny.

2. Możliwość stosowania wielu strategii

Mecze wirtualne oferują całkiem podobne możliwości używania strategii bukmacherskich, co w realnym futbolu, a być może nawet więcej. To dlatego, że mecze trwają krótko, a więc jednego dnia możesz obstawić i poznać wynik nawet kilkudziesięciu wydarzeń sportowych. Można więc stosować długodystansowe strategie małych stawek w wielu wydarzeniach, albo przeciwnie. W ocenie która drużyna wygra, pomogą ci statystyki które możesz podejrzeć w każdej chwili. Pamiętaj jedynie, że mecze są całkowicie wirtualne, a więc nie odnoszą się do prawdziwych drużyn ani zawodników. Nie musisz przy tym wcale obstawiać na szybko i bez zastanowienia się. Pewnym minusem jest tu brak obstawiania rozgrywek live, ponieważ nie jest symulowany cały mecz, a jedynie jego fragmenty.

1. Mecze na okrągło

Co ważne, nie musisz już czekać cały tydzień na kolejną kolejkę ligową Ekstraklasy, albo twojej innej ulubionej ligi piłkarskiej. Mecze sportów wirtualnych odbywają się dosłownie na okrągło, dwadzieścia cztery godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu – z wyłączeniem ewentualnych przerw technicznych. Każdy mecz albo gonitwa trwa zaledwie kilka minut, podczas których prezentowane są skróty najważniejszych wydarzeń. Mogą to być sytuacje podbramkowe, czy gorące sety w wirtualnym tenisie. Jeśli zainteresował was sport wirtualny, warto osobiście sprawdzić jak to wygląda, a może nawet spróbować sił w typowaniu zakładów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *