777.be i Jean-Claude Van Damme wracają po więcej

Belgijski operator kasyn online i bukmacherów 777.be zacieśnił współpracę z gwiazdą Hollywood Jean-Claude Van Damme o trzeci zestaw reklam o tematyce hazardowej. Z milionami wyświetleń zgromadzonych w poprzednich kampaniach od 2019 r., ten nowy rozdział między dwoma belgijskimi gigantami ma na celu zbudowanie tego sukcesu.

W tym tygodniu 777.be opublikowało dwie reklamy, nakręcone w Paryżu w styczniu 2022 roku, w internecie i telewizji. Reklamę kasyna można zaklasyfikować jako porywający mini film o tematyce azjatyckiej w kości, będący wyraźnym wizualnym świadectwem niektórych przebojów Van Damme’a.

Reklama zakładów sportowych kładzie nacisk na znaczenie odpowiedzialnego hazardu. Oba są podawane z domieszką zabawy, humoru i charakterystycznym stylem, który Van Damme wnosi do wszystkich swoich projektów.

Jak zawsze, celem 777.be jest zachowanie równowagi między zabawą i rozrywką w postaci hazardu z jednej strony, a odpowiedzialną rozgrywką z drugiej. To przesłanie w połączeniu z charyzmą i popularnością Van Damme okazało się szczególnie skuteczne dla belgijskiego operatora.

Hazard w sposób odpowiedzialny i z umiarem będzie jeszcze ważniejszy w tym roku, głownie z ważnymi wydarzeniami, takimi jak Mistrzostwa Świata. Wydarzenia tej wielkości przyciągają wielu nowych graczy, a dla 777.be kluczowe jest, aby każdy był zawsze świadomy wagi znajomości swoich ograniczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.