Akcja administracji skarbowej i policji w centrum Szczecina

automaty do gier

Akcja służb mundurowych w centrum Szczecina. Jak podaje Radio Szczecin około południa ponad 20 funkcjonariuszy Administracji Skarbowej oraz policji weszło do jednego z lokali przy ul. Krzywoustego w Szczecinie. Najprawdopodobniej działał tam nielegalny salon gier.

O sprawie rozmawiali reporterzy Radia Szczecin w ubiegłym tygodniu z jedną z mieszkanek kamienicy, gdzie mieści się lokal. Pani Beata w audycji interwencyjnej „Czas Reakcji” skarżyła się m.in. na nocne hałasy i krzyki. Jak dodała, podobną akcję do dzisiejszej przeprowadzono miesiąc temu.

Ponad miesiąc temu była wspólna akcja służb celno-skarbowych. Widzieliśmy, że skonfiskowano cały sprzęt. Są to automaty z hazardem – powiedziała pani Beata.

Lokal z zewnątrz nie miał szyldu, miał też częściowo opuszczoną żaluzję nad drzwiami.

Każdy taki sygnał sprawdzamy, do akcji trzeba się jednak przygotować – mówiła rzeczniczka Izby Administracji Skarbowej Małgorzata Brzoza. – Koledzy funkcjonariusze, którzy się zajmują zwalczaniem hazardu, analizują. My mamy mapę punktów, w których taka działalność jest ewentualnie prowadzona, jednak wymaga to trochę czasu.

Przedstawiciele prokuratury i Krajowej Administracji Skarbowej na razie nie udzielają informacji na temat dzisiejszej (wtorek, 10 listopada 2020) akcji.

Całość materiału (FOTO+WIDEO) na: radioszczecin.pl

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.