Akcja celników na Turzynie

Ostatnia aktualizacja: 16 czerwca 2014

W jednej z restauracji na targowisku Turzyn szczecińscy celnicy zarekwirowali 46 nielegalnie działających automatów do gier o niskich wygranych. To prawie tyle ile w ciągu całego półrocza.

– Potwierdzam te doniesienia. Rzeczywiście automaty w jednej z restauracji grały nielegalnie – mówi Monika Woźniak-Lewandowska, rzecznik prasowy Izby Celnej w Szczecinie. – Nie miały odpowiednich zezwoleń. W takich sytuacjach urządzenia są rekwirowane jako dowody w sprawie i tego właśnie dokonali dziś nasi pracownicy. Sprawa toczy się pod nadzorem prokuratury.

Czytaj całość na: gs24.pl

O Autorze

2 odpowiedzi do “Akcja celników na Turzynie

  1. Potwierdzam, ilość tych kretyńskich budek w których ledwo co zbierają na koszty poraża… Dno dna, niech to wszystko celniki zabiorą, cieszą się tylko składacze i serwisanci…

  2. Macie z garem ludzie. Powinniscie sie leczy. Dobrze ze wam zabrali, mam nadzieje ze nigdy nie zwroca. Kwestia czasu i bedzie znow jechac na czasowkach lub jak zwykle wpieprzac w bagno wlascicieli lokali. Proponuje jeszcze wynajac punkt pod salonik gdzies w pomieszczeniach sejmowy na Wiejskiej ponoc dobrzy gracze tam sa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL