Akcja KAS na nielegalny hazard w Małopolsce

Automaty Najczęściej czytane
Adam Brzozowski 03/06/2024

Ostatnia aktualizacja: 10 czerwca 2024

Krakowscy policjanci wspólnie z małopolskimi funkcjonariuszami Służby Celno-Skarbowej uderzyli w nielegalny hazard na terenie Mistrzejowic. Zabezpieczono 2 automaty do gier. 

27 maja Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Krakowie wspólnie z funkcjonariuszami Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Krakowie udali się z wizytą do jednego z lokali w rejonie Mistrzejowic, w którym według informacji przez nich posiadanych miały odbywać się nielegalne gry hazardowe.

Po przybyciu na miejsce mundurowi zastali tam 51-latka, który został poinformowany o powodzie ich wizyty. W trakcie przeszukania ujawniono dwa automaty służące do gier hazardowych. Oprócz urządzeń funkcjonariusze zabezpieczyli też gotówkę w kwocie ponad tysiąca złotych.

Po zatrzymaniu mężczyzny policjanci przeprowadzili dalsze czynności, m.in. przesłuchali 51-latka.

Za posiadanie nielegalnych automatów i innego sprzętu umożliwiającego prowadzenie gier hazardowych grożą surowe kary w wysokości 100 tys. zł od jednego automatu. Za organizowanie gier hazardowych poza wysoką grzywną grozi również kara pozbawienia wolności do lat 3.

źródło/zdjęcie: Małopolska Policja

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL