Akcja KAS w Garwolinie

Ostatnia aktualizacja: 26 stycznia 2023

Wspólne działania garwolińskich policjantów z funkcjonariuszami siedleckiego referatu Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie doprowadziły do zamknięcia kolejnego nielegalnego salonu gier hazardowych na terenie powiatu.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie wraz funkcjonariuszami siedleckiego referatu Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie na terenie Garwolina realizowali wczoraj czynności ukierunkowane na zwalczanie nielegalnego hazardu. W wyniku tych działań udało im się zlikwidować nielegalny salon gier w jednym z lokali położonym na terenie miasta.

Funkcjonariusze zabezpieczyli trzy automaty do gier o wartości 36 tysięcy złotych oraz 1 tys. zł. Przeprowadzone czynności procesowe w postaci przeszukania lokalu, oględzin oraz eksperymentu procesowego wstępnie wykazały, że w miejscu tym urządzane były nielegalne gry hazardowe.
Maszyny oraz pieniądze przekazane zostały funkcjonariuszom MUCS, którzy prowadzić będą teraz dalsze postępowanie w tej sprawie poinformowała mł. asp. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowa KPP Garwolin.

źródło: Mazowiecka Policja

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL