Akcja KAS w Skierniewicach

Ostatnia aktualizacja: 22 maja 2023

Funkcjonariusze łódzkiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zlikwidowali nielegalne salony gier hazardowych w Skierniewicach.

Łódzka Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) zlikwidowała 10 maja br. na polecenie Prokuratury Rejonowej w Skierniewicach kolejne nielegalne punkty gier na automatach. Działania zostały podjęte na podstawie otrzymanych sygnałów, które potwierdziły, że w lokalach prowadzona jest nielegalna działalność w zakresie gier hazardowych.

W bezobsługowych punktach funkcjonariusze Łódzkiego Urzędu Celno–Skarbowego w Łodzi zajęli 6 nielegalnych automatów do gier. Zabezpieczyli również urządzenia do monitoringu, dokumentację i inne dowody przestępstw.

W jednym z lokali, u jednego z graczy znaleziono i zabezpieczono podejrzaną substancję chemiczną. Dalsze czynności w tej sprawie poprowadzą funkcjonariusze Policji.

źródło/zdjęcia:łódzka KAS

O Autorze

6 odpowiedzi do “Akcja KAS w Skierniewicach

  1. Ciekawe że podczas eksperymentu nic nie napisali że w grze z ajduje się element losowości bądz charakter .Zawsze chwalą się tym.

  2. Teraz jakos na dniach gdzieś w stronach lubelskich ucs przegrał z nimi. Ponoć było około 100 zatrzymań w jednej sprawie i uniewinniono ich wskazując że automaty nie do hazardu. Koleżka pokazywał mi ich wyrok w telefonie. Sędzia ostro poszedł z ucs i biegłymi którzy można powiedzieć że składali fałszywe opinie, między innymi słynny Rydz który nie potrafił wypowiedzieć się na rozprawie. Chciałem ten wyrok ale jeszcze powiedział że za wcześnie bo to pierwsza instancja. Ponoć Rydz będzie miał ciepło.

  3. Ja znam te automaty. Oni mają decyzję Kas z przeprowadzonych eksperymentów i tam jest wskazany art2.ust 7a ustawy o grach hazardowych. Napisali w artykule że automaty do gry hazardowej ale dlaczego? Kas teraz twierdzi że w tych automatach nie ma elementu losowego i charakteru losowego ale wypłacają i są do hazardu. Kompletni idioci.

  4. „program gier deterministyczny” a niżej „gry nie zawierają elementów losowych”, w takim razie dlaczego są zabierane? 🙁

    1. Obojętnie jaka to nie będzie gra, nawet bez elementów losowych to i tak jeżeli Minister nie wyda i nie potwierdzi tego decyzją to KAS i tak ją będzie zatrzymywał . Możesz na nich pisać „nielosowa” , „deterministyczna” to i tak nic nie da 😉

    2. Są zabierane bo ci kretyni zabierają nawet puste obudowy bez komputera i innych podzespołów, to co dopiero automat z programem -:)-:)-:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL