Aplikacja GO+bet dostępna również na iPhone’y

W końcu jest! Udostępniamy swoim klientom aplikację na systemy iOS. Oznacza to, że teraz gracze mogą korzystać z oferty zakładów sportowych zarówno na telefonach z system Android jak i na iPhone’ach. Jest to spore udogodnienie dla graczy.

W obecnych czasach dostępność aplikacji to kluczowy element branży bukmacherskiej, o czym wiedzą krajowe firmy. Wiemy o tym doskonale, dlatego chcieliśmy udostępnić ją naszym klientom jak najszybciej. I udało się! Aplikacja na systemy Android pojawiła się już w lipcu, z kolei posiadacze smartfonów z „jabłuszkiem” mogą od teraz pobierać program.

Aplikacja mobilna to najwygodniejszy dla użytkownika na obstawianie. Znajdują się w niej kluczowe elementy, takie jak oferta pre-match, live, sekcja bonusów, czat, czy podstawowe funkcje wpłat, wypłat i podglądu kuponu. Obstawianie zakładów jest teraz proste, a przeglądanie oferty wygodniejsze z poziomu telefonu. Tym samym dołączyliśmy do pozostałych bukmacherów, którzy udostępniają swoje aplikacje na obu systemach – Android i iOS.

By pobrać aplikację, wystarczy wejść na App Store, lub kliknąć w TEN link przekierowujący do sklepu Apple’a, a następnie wcisnąć przycisk „pobierz”.

Aplikacja działa sprawnie i przypomina wersję mobilną strony GO+bet, dlatego klienci zaznajomieni z jej działaniem nie będą mieli problemu z przejściem na korzystanie z apki.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.