Aruze Gaming Africa uruchomi Muso Triple-27 na ICE Africa

Aruze Gaming Africa stała się najnowszą, najbardziej prestiżową organizacją, która potwierdziła swój udział w ICE Africa (Sandton Convention Center w dniach 24-25 października 2018 r.).

Obecność światowej sławy dewelopera i producenta automatów do gry i urządzeń do gier dla globalnego rynku kasyn powiększyło całkowitą liczbę wystawców podczas inauguracyjnej edycji ICE Africa do 73 wystawców. Podkreśla to jego dalszą rosnącą reputację jako imprezy, w której wszyscy zainteresowani afrykańskim przemysłem gier muszą być obecni.

Pokazując jego obecność w Centrum Kongresowym w Sandton, rzecznik Aruze Gaming Africa powiedział:

„Będziemy pokazywać Muso Triple-27, odważną, nową obudowę z nowymi potężnymi grami, wyposażoną w pierwszy na świecie bezprzewodowy port ładujący ze stoiska Aruze. Firma koncentruje się na rozszerzaniu śladów na pozostałym kontynencie afrykańskim, a potencjalni klienci będą mieli okazję spotkać się z naszym wyspecjalizowanym zespołem ds. Sprzedaży, aby zaprezentować naszym produktom najwyższej jakości”.

Witając firmę Aruze dla społeczności ICE Africa, Dan Stone, starszy menedżer ds. Marketingu w Clarion Gaming, powiedział:

„Plan powierzchni na ICE Africa zbliża się już do pełego zapełnienia swoich możliwości, a wysoki wskaźnik wystawców do tej pory jest niezwykle zachęcający. Potwierdza to wsparcie branży ma dla ICE Africa i określa potencjał, jaki jest do wspierania gier na kontynencie. Rozpoczęliśmy działalność w Afryce, na prośbę branży, aby opracować i zorganizować profesjonalną wizytówkę.  Branża z koontynentu może być dumna i entuzjastycznie nastawiona przez wystawców i delegatów – w tym przez organy regulacyjne, operatorów, producentów i dostawców sprzętu i usług do gier oraz inwestorów, nie tylko z całej Afryki, ale z areny międzynarodowej. Zainteresowanie ponad trzy miesiące przed jej otwarciem pokazuje, że przemysł zgadza się, że nadszedł czas na imprezę B2B, z której Afryka może być dumna. „

ICE Africa będzie oferować treści i możliwości współpracy stworzone wyłącznie dla najlepszych uczestników. Sesje agencyjne obejmą wszystkie kluczowe zagadnienia związane z tradycyjnymi grami, jak również Zintegrowane Ośrodki, w tym Marketing, CRM, Business Intelligence, Cash Desk i Hospitality. Treningi światowej klasy będą prowadzone przez Totally Gaming Academy, która jest powszechnie uważana za wiodącego dostawcę szkoleń i rozwoju w branży.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.