Automat Wild Streak od Endorphiny

Endorphina oficjalnie podkręciła temperaturę swoim najnowszym automatem Wild Streak. Słynny dostawca automatów B2B nie wstrzymuje się ani nie zwalnia, jeśli chodzi o swoje wydania. Mamy nadzieję, że gracze są gotowi na tę nową, soczystą ucztę. Gotowy, aby zdobyć nagrodę?

Płonący automat ma 5 rzędów, 3 bębny i 10 linii wygrywających, które rzucają wyzwanie graczom, aby utrzymać passę tak długo, jak to możliwe. To jedyny sposób, w jaki gracze mogą czerpać najbardziej soczyste i owocowe nagrody wszechczasów. Wśród symboli znajdziesz klasyczne ulubione przez wszystkich, takie jak arbuzy, winogrona, cytryny, wiśnie, którym nie można się oprzeć, a także kilka złotych gwiazdek i dzwonek, dzięki którym możesz wygrać prawdziwe pieniądze na naszym nowym automacie.

Płonący WILD zastępuje wszystkie symbole, z wyjątkiem SCATTER, pojawia się na bębnach 2, 3 i 4, zarówno w grze głównej, jak i darmowej. Złota gwiazda działa jak ROZPROSZONY, a 3 lub więcej gwiazdek uruchomi 8 darmowych gier z dodatkowymi symbolami WILD. Symbole SCATTER liczą się na dowolnej pozycji na bębnach.

Podczas darmowych gier losowy symbol jest wybierany i obdarzany pojemnością WILD. Podczas tej funkcji wszystkie symbole, z wyjątkiem symboli SCATTER, mogą uzyskać pojemność WILD. Gdy akumulator w pobliżu ikony symbolu zostanie napełniony, symbol ten aktywuje pojemność WILD przy następnym obrocie bębna. Każdy aktywowany akumulator uruchamia 1 darmową grę więcej. Po aktywacji akumulator wyłącza się. Darmowe gry są rozgrywane z tymi samymi zakładami i liniami, co gra początkowa i można je wygrać ponownie podczas tej funkcji.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.