Automaty online ruszają we Włoszech

Gry hazardowe
Marek 05/12/2012

Ostatnia aktualizacja: 5 grudnia 2012

We Włoszech ruszyły właśnie pierwsze strony oferujące grę na automatach do hazardu online. Będą one działać na stronach krajowych ,,it”.

 

 

Aby rozpocząć działalność, podobnie jak w przypadku pokera online, firmy musiały uzyskać licencję wydawaną przez regulatora AAMS. Otrzymały ją 53 przedsiębiorstwa, które zaoferują klientom 1409 różnego rodzaju gier. Wśród wspomnianych firm są Bwin.party, 888, William Hill oraz Lottomatica.

Amir Askarov, szef gier kasynowych w firmie Playtech mówi: –Cieszymy się, że możemy powitać Włochy w naszej ofercie. Nasze najlepsze produkty i ogromna sieć powinny przynieść sukces. (…) We współpracy z różnymi operatorami planujemy także uruchomić takie gry na telefony komórkowe-.

Wydanie licencji na gry automatowe jest jednym ze sposobów na ożywienie tamtejszego rynku gier online. W zeszłym roku, ponad 50 procent naziemnych gier hazardowych były to gry na różnego rodzaju automatach.

Chybiony pomysł z blokowaniem adresów IP, wysokie podatki oraz mała liczba gier do wyboru, to w porównaniu z innymi rynkami główne zarzuty wobec włoskiego regulatora. Według raportu tego urzędu, w ostatnim roku przychody stron pokerowych ,,it” spadły o 11,3 procent.

wolnypoker.org

O Autorze

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL